Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

Gentian Zenelaj

“Më njihte më mirë se gruaja ime”, Gentian Zenelaj rrëfen historinë me patronazhisten: Më ka ndjekur këmba-këmbës, doja t’i thoja…

Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka rikthyer në vemendje çështjen e patronazhistëve, duke thënë se dikush me emrin “Elona” e ka ndjekur dhe përshkkruar...

“Premtojnë rritje rrogash dhe i fusin tallavanë” Gentian Zenelaj i revoltuar: 14 vite kam jetuar në baltë, para një jave erdhën më shtruan rrugën

Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj, i revoltuar ka komentuar premtimet dhe mënyrën që politikanët po ndjekin në këtë fushatë elektorale. Ai u shpreh...

“Premtojnë rritje rrogash dhe i futin tallavanë”, shpërthen Gentian Zenelaj: Politikanët as nuk e kanë idenë për hallet e popullit

Aktori i njohur ihumorit Gentian Zenelaj është shprehur i revoltuar përsa i përket premtimeve elektorale në fushatë. Ai tha  mbrëmjen e djeshme në “Më lër...

Habit Gentian Zenelaj: Jam penduar për të gjithë filmat që kam luajtur

Gentian Zenelaj është një nga figurat më të dashura të publikut shqiptar. Prej vitesh ai është pjesë e ekranit, mirëpo deri më tani nuk...

Humbi të atin nga Covid, përlotet Gent Zenelaj: Nuk i shkova në varrim, herën e fundit e pashë me…

Aktori i njohur i humorit Gentian Zenelaj kohët e fundit ka kaluar një periudhë të vështirë në jetën e tij, pasi u infektua me...

Zi në familjen e Gentian Zenelaj, aktori i njohur humb njeriun e shtrenjtë

Zi në familjen e aktorit të humorit, Gentian Zenelaj.   Përmes një statusi në rrjetet sociale, moderatori ka lajmëruar vdekjen e babait...

Sherri i bujshëm me kolegun, aktori Ledio Lako ia shtron për drekë me Rezart Veleshnjan dhe miqtë: Do i fus dy grushta aty… (VIDEO)

Pas sherrit me grushte me aktorin Gent Hazizi, aktori Ledio Lako ia shtron për drekë me miqtë e tij aktorë.  Lako...

Veliaj nxjerr PAMJET: Si bie shiu brenda zyrës së drejtorit të Teatrit… I kthehet aktori: Në këtë gjendje i keni lënë ju, krahasoi me...

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka publikuar një video nga zyra e drejtorit të Teatrit Kombëtar, ku pikon shiu nga tavani. "(Shkurt, 2019):...

Lajmet e fundit