Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

gazmend bardhi

Liroi me rradhë “kokat” e krimit, KLD urdhëron hetim për gjyqtarin Petraq Curri

Kontrolli i Lartë i Shtetit urdhëron hetim për gjyqtarin e Durrësit Petraq Curri i cili liroi disa ditë më parë nga burgu Alket Hatijan,...

Buxheti i Drejtësisë/ Ministri teknik i PD: Të hetohen tenderat e paraardhësve të LSI-së

  Në të njëjtën shkresë, kreu Teknik i Ministrisë së Drejtësisë ka ngritur dyshime mbi operatorët që janë shpallur fitues në dy nga...

Akuzat e PS-LSI për Hipotekat, nisin menjëherë hetimet

Ministria e Drejtësisë ka njoftuar nisjen e hetimeve në Zyrat e Hipotekave pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama gjatë takimit elektoral në Vorë, ku...

Ministri i Drejtësisë shkarkon Drejtorin e rëndësishëm, dhe disa punonjës të tjerë (EMRI)

Gazmend Bardhi, ministri teknik i Drejtësisë, ka shkarkaur nga detyra drejtorin e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve, Ramazan Topuzin. ...

Shkarkimet masive: Zbardhen emrat e 13 Drejtorëve të rinj në të gjithë vendin (LISTA)

Pas shkarkimeve masive për shkak të shkeljeve pas pjesëmarrjes në fushatën zgjedjore, 13 drejtorë dhe regjistrues të rinj janë emëruar në të gjithë vendin....

Thellohet përplasja në Ministrinë e Drejtësisë, kallëzim penal për drejtoreshën e DAP dhe sekretaren e përgjithshme

Ministri teknik i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, nuk tërhiqet pas vendimit të Departamentit të Administratës Publike për rikthimin në punë të Juliana Hoxhës, e shkarkuar...

Lajmet e fundit