Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

gazmend bardhi

‘Ka nisur numërimi mbrapsht për largimin e tij’, Bardhi sulmon Ramën: Kampion në mashtrim (VIDEO)

Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi teksa ka publikuar një video ka hedhur akuza kundrejt kryeministrit Edi Rama, të cilin e cilëson si kampion në...

Prokuroria mbylli hetimet për Agron Malajn, Bardhi: Një kryebashkiak i paligjshëm më pak, të shkarkohet menjëherë (DOKUMENTET)

Prokuroria e Përgjithshme ditën e sotme ka mbyllur hetimet për kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj, i cili akuzohej për ndryshimin e gjeneraliteteve, por kjo...

‘Këta nuk janë Policia e Shtetit, janë turpi i Shqipërisë’, Bardhi akuzon Lleshajn: Kriminel gjakftohtë, me kaq urrejtje sa ka…

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë demokratike Gazmend Bardhi ka akuzuar Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshajn si një kriminel gjakftohtë që mori përsipër autorësinë e...

‘Nëpërmjet Ilir Beqajt, Rama propozon ulje pagash’, Bardhi: Qeveria ka 220 mln euro nga koncesionet, kryeministri ka hallin e biznesit të vet

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar pas propozimit të ish-ministrit Ilir Beqaj, për uljen e pagave në sektorin publik dhe...

‘Të bashkojmë forcat në luftën ndaj covid-19’, PD i kthen përgjigje Ramës: Ftesat janë false, e ke refuzuar që në fillim opozitën

Gazmend Bardhi i ka kthyer përgjigje kryeministrit Edi Rama, në lidhje me apelin (ftesën) që ky i fundit i bëri opozitës dhe personalisht kreut...

‘I bëri video-montazh Bashës’, reagon Bardhi: Sulme banale, Rama nuk ka ide, përpiqet të heqë vëmendjen nga dështimet e tij

Kryeministri Edi Rama publikoi ditën e sotme një videomontazh në instagram, ku ishin bashkuar dy sekuenca fjalësh të Lulzim Bashës, teksa dëgjohej të thoshte...

PD nxjerr videon, Bardhi: Dëshmitë e qytetarëve në nevojë janë sirena alarmi, qeveria të lërë propagandën dhe të bëjë detyrën

Gazmend Bardhi ka publikuar një video të kryeminsitrit Rama, duke bërë një krahasim me situatën reale në të cilën ndodhen qytetarët. ...

Rama kërkoi falje për videon, Bardhi: Detyra e kryeministrit nuk është të përhapë panik, por të ofrojë siguri. Dil nga shtëpia dhe bëj detyrën!

Partia Demokratike ka vijuar me komente edhe pasi kryeministri Rama kërkoi falje publike për videon 'fake' që postoi në Facebook, ku shtypja e protestave...

Ndryshimet në ligjin e policisë, PD: Përgjimet pa autorizim prokurorie apo gjykate, antikushtetuese dhe të papranueshme

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka reaguar pas nismës së qeverisë për t’i dhënë të drejtë Policisë së Shtetit të përgjojë...

Ligji ‘anti-KÇK’, Bardhi: Që të luftojë Rama krimin, do të thotë të luftojë kundër vetes, nuk e besojnë as vartësit

Përmes një postimi në faqen zyrtare në ‘Facebook’, Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, duke iu drejtuar kryeministrit të vendit, ka kritikuar...

Lajmet e fundit

Standard

Panorama

Dita

Gazeta Shqiptare

Fjala