Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

gazmend bardhi

‘Do zgjedhim kë të trajtojmë të parët’, reagon PD: Rama mbron korrupsionin! ISHP vonon tamponët dhe nuk ndjek zinxhirin e infektimeve

Partia Demokratike i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama i cili pak më herët i doli në krah Manastirliut, pas deklaratës së kësaj të fundit...

Ndërrimi i vendbanimeve të qytetarëve pa dijeninë e tyre, PD kallëzim penal për Sandër Lleshaj dhe Drejtorin e Gjendjes Civile

Partia Demokratike ka gati kallëzimin penal për ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Drejtorin e Përgjithshëm të Gjendjes Civile, Bledar Doracaj. ...

Gazment Bardhi i nxjerr videon Ramës: I shndërrove shkollat në celula të partisë në pushtet

Kryeministri Edi Rama deklaroi se për mësuesit do të ketë rritje pagash për shkak të vështirësive që pu ka krijuar pandemia COVID-19. ...

‘Ja si gënjeu Rama’, PD nxjerr faktet: Ndryshimet kushtetuese shkelin marrëveshjen e 5 Qershorit, po rrezikohet stabiliteti i vendit

Partia Demokratike ka reaguar sërish në lidhje me ndryshimet kushtetuese që kanë për synim listat e hapura dhe ndalimin e koalicioneve parazgjedhore mes partive....

Bardhi publikon reagimin e Wadephul kundër ndryshimeve kushtetuese: Edi Rama, lexoje mirë këtë deklaratë dhe lëri lojërat e pista politike!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike ka shpërndarë deklaratën e Zv.kryetarit të Grupit të CDU-CSU në Bungestag Johann David Wadephul, i cili u shpreh...

Lirimi i Kajmakut, Bardhi bën deklaratën e fortë: Skenar mafioz, gjatë kohës së arratisë Kajmaku u pagua 200 milionë lekë nga pushteti i Ramës

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka reaguar ashpër në lidhje me lirimin e Agim Kajmakut, vetëm 24 orë pasi u arrestua...

PD i ‘shtrin dorën’ Jozefina Topallit, Gazment Bardhi bën deklaratën e bujshme nga Shkodra

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi ka vizituar qytetin e Shkodrës ditën e sotme, ku po zhvillohet procesi me strukturat për propozimet...

‘Ky Gazmendi apo Gazmiri duhet të dijë se Kuvendi ka rregulla’, Balla i përgjigjet ultimatumit të Bardhit

Ditën e sotme Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, i ka bërë thirrje kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi që të vendosë në rend...

‘Vendimi për Tahirin’, Gazmend Bardhi: Padrejtësi, ai tashmë duhet të ishte në burg, kur ishte ministër merrte urdhra nga Rama për…

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka komentuar vendimin e djeshëm të Gjykatës, e cila çoi rikthehu në pikën zero çështjen ‘Tahiri’....

‘Vetë i përzutë vetë po i ftoni’, Gazmend Bardhi: S’ka të larguar nga PD, jemi parti me 100 mijë anëtarë, mund  të propozojmë dhe...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi ka komentuar lëvizjen e fundit të Lulzim Bashës, për afrimin e Genc Rulit sërish në PD, ku...

Lajmet e fundit