Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

gazi

Qeveria e bën fakt: Shfuqizohet përfundimisht Bordi i Karburanteve!

Bordi i Karburanteve nuk do të funksionojë më. Këtë e ka bërë të ditur mesditën e sotme ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj,...

Sanksionet perëndimore “gjunjëzojnë” Gazprom, gjigandi rus i gazit përgjysmon fitimet

Gjigandi rus energjetik Gazprom, eksportet e gazit të të cilit kanë rënë pas pushtimit në Ukrainë, ka njoftuar këtë të martë se fitimet neto...

Çmimet e karburanteve në “firo”, Bordi ul përsëri naftën dhe benzinë, gazi nuk ndryshon

Bordi i Karburanteve ka vendos të ndryshojë çmimet duke ulur më tej naftën, benzinën dhe gazin. Nga pasditja e sotme, pas orës 18.00, një...

Rrjedhje gazi në një fabrikë në Indi, humbin jetën 9 persona dhe lëndohen 11 të tjerë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi, ku kanë humbur jetë 9 persona dhe janë plagosur 11 të tjerë pas një rrjedhje gazi...

Bordi ndryshon përsëri çmimet e karburanteve, ulet nafta, ja sa do shiten benzina dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendos të ndryshojë çmimet e karburanteve, duke ulur më tej naftën, benzinën dhe gazin. Nga pasditja e sotme, pas orës...

Gjykata Kushtetuese shfuqizon Bordin e Karburanteve

Gjykata Kushtetuese ka vendosur këtë të martë të shfuqizojë Bordin e Karburanteve të ngritur me vendimit të Këshillit të Ministrave. Ky vendi vjen disa...

Bordi ndryshon çmimet e karburanteve, ulet nafta, ja sa do shiten benzina e gazi

Bordi i Karburanteve është mbledhur këtë të shtunë dhe ka vendosur të reflektojë uljen e çmimeve, pasi thotë se dhe në bursë ka pasur...

Ulet çmimi i gazit në Europë pas një viti e gjysmë niveli rekord

Çmimi i gazit natyror në Evropë më 17 shkurt ka rënë nën 50 euro, për herë të parë në pothuajse një vit e gjsmë....

Ulen nafta dhe benzina, rritet gazi! Bordi ndryshon për herë të katërt çmimet brenda javës

Bordi i karburanteve ka dalë këtë të shtunë përsëri me vendim për të ulur çmimet. Bie në sy rënia e naftës dhe benzinës, ndërkohë...

Bordi ul çmimet e karburanteve, ja sa do shiten nga sot nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Karburanteve ka vendosur të ulë çmimet për të tretën herë brenda javë së fundit, si rrjedhojë e ndryshimit të tregjeve ndërkombëtare. Vihet...

Lajmet e fundit