Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

gazetarja

Gazetarja blen hashash mes nxënësve, reagon Balla: Nuk kam fshesë magjike t’i zhduk me një goditje shpërndarësit

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar pas një lajmi të gazetares Dorjana Bezat, e cila ka shkuar në një prej shkollave të Tiranës...

“Pediatria në QSUT ka ndryshuar si nata me ditën”, Ola Xama ndan eksperiencën e saj: S’prisje më tepër se 10 minuta për të marrë...

Gazetarja Ola Xama ka ndarë eksperiencën e saj në Ugjencën e Pediastrisë në QSUT dhe ka falenderuar stafin mjekësor të cilët i shërbyen djalit...

Denoncimi i fortë i gazetares: Vajzat e politikanëve janë përdhunuar nën efektin e ekstazisë, të bijës së një personi të Drejtësisë i qarkullon një...

Gazetarja investigative Aida Topalli, ka bërë denoncimin e fortë se si vajzat e politikanëve, biznesmenëve dhe njerëzve të drejtësisë janë përdhunuar dhe kanë rënë...

Gazetarja nxjerr faktet nga dosja e SPAK: Krahu i djathtë i Erion Veliaj i dërgoi Klodian Zotos planin financiar të inceneratorit të Tiranës!

Gazetarja Ola Xama ka publikuar fakte të reja nga dosja e Prokurorisë së Posaçme për inceneratorin e Tiranës. E vënë ditët e fundit nën...

Gjysh dhe baba i tre fëmijëve, gazetarja shkruan për policin që ndërroi jetë në detin e Vlorës: Sinanin e vrau propaganda!

Sinan Abilaliaj, një efektiv i Policisë Kufitare në Dhërmi, ka ndërruar jetë katër ditë më parë teksa ishte në mbyllje të turnit të tij....

Klodiana Lala nxjerr “provat” për Fredi Belerin, Vangjel Dule braktis emisionin (VIDEO)

Një debat me gazetaren e njohur të kronikës Klodiana Lala, është bërë shkak që politikani Vangjel Dule të braktisë studion e emisionit ku dy...

Deklarata e fortë e gazetares Anduena Llabani: Një javë më parë, Ardian Nikulaj u konfliktua fizikisht me Pjerin Ndreun, është në raportin e Policisë

Gazetarja Anduena Llabani ka treguar mbrëmjen e kësaj të enjteje se një javë më parë, biznesmeni dhe politikani lezhjan Ardian Nikulaj është konfliktuar verbalisht...

“Dështimet po i hamë me lezet”, gazetarja vë në lëvizje Autoritetin e Konkurrencës: “ONE Albania” më njofton të paguaj ofertën pas 20 ditësh!

Gazetarja e njohur Aurora Golemi i bashkohet kolegëve dhe mijëra qytetarëve që prej ditësh denoncojnë kompaninë celulare "ONE Albania". Ajo thotë se përmes një...

VIDEO/ Gazetarja rrëfen mes lotësh: Covid-19 më mori dashurinë e jetës, vajzën e kisha vetëm 2 muajshe

Odeta Gjevori, gazetarja e emisionit investigativ “Stop” mes lotësh ka rrëfyer humbjen e bashkshortin të saj nga Covid-19. Partneri i saj prej 10 vjetësh, Juli,...

“Ju lutem mos bëni dhe ju një podcast”, gazetarja takon në kafe Metën dhe i bën kërkesën e papritur (Video)

Gazetarja e njohur Fatma Haxhialiu ka rastisur në një lokal me kreun e Partisë së Lirisë, Ilir Meta. Gazetarja nuk ka nguruar që të shkojë...

Lajmet e fundit