Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

gazetarja ruse

Protestoi “live” kundër luftës, gazetarja ‘thyen’ arrestin në shtëpi dhe arratiset nga Rusia

Gazetarja e televizionit rus, Marina Ovsyannikova, e njohur për protestën “live” kundër luftës në Ukrainë, zbulon se i ka shpëtuar arrestit shtëpiak, duke u...

Akuzohet për publikim të “fake news”, gazetarja ruse tenton t’i jap fund jetës duke prerë damarët në burg

Gazetarja ruse Maria Ponomarenko, e arrestua në prill me akuzat për diskreditim të forcave të armatosura ruse dhe për lajme "të rreme" në mediat...

U zhduk pasi protestoi kundër Putinit, bëhet e gjallë gazetarja ruse, ja çfarë ka ndodhur me atë

Gazetarja ruse Marina Ovsyannikova, e cila organizoi një protestë gjatë transmetimit të lajmeve kundër luftës së Putinit në Ukrainë, është “bërë e gjallë”. Pas kësaj...

Lajmet e fundit