Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

fugon

Përmbyset fugoni në aksin Shkodër-Bogë, plagosen 7 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Bogë, ku një fugon është përmbysur në rrugë. Si pasojë 7 persona kanë...

Kapet furgoni me mall kontrabandë, arrestohet shoferi dhe 2 doganierë në Morinë

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Kukës, në vijim të punës për goditjen e aktivitetit të kontrabandimit të mallrave,...

Digjet gjatë natës një furgon në Korçë, nuk dihen shkaqet

Një furgon është djegur gjatë natës në qytetin e Korçës në lagjen numër 10. Mësohet se automjeti tip 'Ford' është përfshirë...

E RËNDË/ Polici gjendet i vdekur në furgonin e patrullimit në Kapshticë (EMRI)

Një efektiv i policisë kufitare është gjetur i pajetë në Kapshticë. Mësohet se polici eshte gjetur i vdekur brenda në furgonin...

Kapet fugoni me gjysmë TON drogë , arrestohen 8 persona, në kërkim një tjetër

Policia e Elbasanit ka  goditur një grup të strukturuar kriminal në fushën e trafikut të lëndëve narkotike. Janë arrestuar 8 persona,...

Operacioni ‘blic’ në Qafë Thanë, kapet fugoni me sasi të madhe DROGE

Policia e Elbasanit dhe FNSH kanë finalizuar operacionin antidrogë të zhvilluar mëngjesin e  sotëm në qafë Thanë. Një sasi e madhe...

Aksidenti në Librazhd, kush janë dy vëllezërit që ranë në humnerë (FOTO)

Publikohet fotoja e dy vëllezërve të cilët u aksidentuan mëngjesin e sotëm në Librazhd. Dy vëllezër Markel Merolli, 32 vjeç, drejtues...

E pabesueshme/ Shoferi lidh vajzën prapa furgonit gjatë lëvizjes (VIDEO)

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur  në Turqi, ku një vajzë ishte lidhur në pjesën e pasme të një furgoni. Ngjarja...

Arrestohet një shqiptar e një grek, zbulohet lumë droge brenda fugonit

Një aksion i policisë së Greqisë ka zbluar një sasi të madhe kanabisi dhe heroine.  Aksioni ka ardhur pasi arrestimit të...

Lajmet e fundit