Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

ftohte

Temperaturat zbresin në -6°C, mësoni si do të jetë moti sot

Gjatë kësaj jave vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike si pasojë e masave ajrore kryesisht të thata dhe të ftohta...

Masa ajrore të thata dhe të ftohta, mësoni si do të jetë moti gjatë kësaj jave

Për javën që presim përpara vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike si pasojë e masave ajrore kryesisht të thata dhe...

Ju qëndrojnë këmbët të ftohta?! Ja disa këshilla sesi të gjeni zgjidhje

Nëse këmbët tuaja janë akoma të ftohta edhe pse ju përpiqeni të vishni çorape, kjo do të thotë që edhe i gjithë trupi juaj...

Krishtlindjet më të ftohta në dekada, SHBA goditet nga stuhia dimërore, temperaturat do zbresin deri në -45 °C

Një stuhi e fuqishme dimërore e Arktikut po kalon nëpër SHBA dhe pjesë të Kanadasë, duke sjellë me vete temperatura të ftohta dhe vonesa...

E trishtë/ Temperaturat nën 0 gradë, ndërrojnë jetë dy foshnje nga i ftohti në Siri

Dy foshnja kanë vdekur nga të ftohtit pasi bora e madhe dhe temperaturat e ulta goditën Sirinë veriperëndimore. Një zyrtar i OKB-së tha se nga...

Shërbimi Meterologjik Ushtarak: Ja sa do të zgjasë i ftohti që ka “mbërthyer” vendin (Parashikimi për 5 ditë)

I ftohti që ka përfshirë vendin do të vijojë në ditët e para të kësaj jave. Gradualisht në mesjavë këto masa do të tërhiqen...

E dhimbshme/ Temperaturat disa gradë nën zero, FËMIJA e kalon natën brenda bredhit të qytetit (VIDEO)

Mbrëmë e djeshme në qytetin e Pejës një fëmijë i vogël e ka kaluar natën  jashtë në temperatura shumë të ulëta. ...

Sapo na futi të dridhurat, modelja e njohur pozon me bikini në borë

Modelja e njohur dhe gjithashtu motra e klanit Kardashian-Jenner, Kendall sapo na ka futur të dridhurat. Në këtë fundvit, modelja ka udhëtuar...

Rikthehen ngricat, mësoni surprizat e motit për nesër

Ashtu si dita e sotme edhe dita e nesërme do të mbetet nën ndikimin e kushteve atmosferike të njëjta. Moti do...

Surprizat e motit, mësoni si do të jetë nesër

Masat ajrore të qëndrueshme pritet të dominojnë mbi vendin tonë ditën e nesërme. Shërbimi Meteorologjik parashikon që moti të jetë kryesisht...

Lajmet e fundit