Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

Frank Shkreli

Nga Lazim Destani dhe Frank Shkreli deri te Klajda Gjosha, këta janë personalitetet që i shtohen Këshillit të Ambasadorëve Shqiptarë

Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë ka bërë me dije se “Bordit të Nderit” i janë shtuar një sërë personalitetesh në shquara. Biznesmeni Lazim Destani, gazetari Frank...

Frank Shkreli nga Amerika “i përvishet” ambasadorit të OSBE: Seriozisht e ke ti zotëri? Aty askush nuk do të zbardhë krimet e komunizmit (KOMENTI...

TURP PËR QEVERINË SHQIPTARE DHE PËR DIPLOMATËT PERËNDIMORË NË TIRANË QË HESHTIN! / Nga  Frank Shkreli/ “Që nga viti 1991, qasja e të gjitha qeverive — socialiste dhe...

‘Demokracia nuk pret’, Meta takon publicistin shqiptaro-amerikan Frank Shkreli

Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim të veçantë ish-drejtorin e VOA-s për Euro-Azinë dhe ish-kryetarin e Këshillit Kombëtar Shqiptaro-Amerikan (NAAC), Frank Shkreli,...

Lajmet e fundit