Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

fraksione

Ish-zv/ministri: Ashtu si PD, edhe te socialistët ka dy fraksione! Një është mes bulevardit dhe tjetri është burgu 313

Ish-zëvendësministri i Brendshëm, Avenir Peka thotë se kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj do të ketë probleme me drejtësinë, para zgjedhjeve...

Platforma për ringritjen e PD, flet një nga firmëtarët e rëndësishëm: “S’kërkojmë fraksione, por kjo i bën mirë Bashës

Grupi i kritikëve të Lulzim Bashës shpalosën dje platformën politike për ringritjen e Partisë Demokratike. Majlinda Bregu, Astrit Patozi, Ridvan Bode, Besnik Mustafaj...

Lajmet e fundit