Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

foto

Olsi Bylyku i bëhet ëndrra realitet, shfaqet në ekranin e Times Square në New York

Një ëndërr e bërë realitet! E tillë ka qenë për Olsi Bylykun shfaqja e tij në ekranin e madh të ‘Times Square’ në New...

Dalin fotot, ish-banori i Big Brother Vip kapet “mat” me të dashurën misterioze

Me hyrjen e tij në shtëpinë e Big Brother Vip mësuam se Lorenc Hasrama është duke shijuar një histori dashurie. Duke mos dashur të...

Një nga organizatorët e rrëmbimit dhe zhdukjes së Jan Prengës, ky është shkodrani që u arrestua sot në Kosovë

Personi që shihni më poshtë në foto është 29 vjeçari, Aldo Majnishta, i cili ra në prangat e Policisë së Kosovës ditën e sotme,...

U tha se nuk e donte Kiarën, Luizi publikon foton me dy gratë e jetës

U tha e u stërtha se familja e këngëtarit Luiz Ejlli, nuk e pranon Kiarën si partneren e tij. Këto thashetheme shpërthyen pas “dasmës”...

“O Mentor je legen” sherri virtual mes analistit dhe Luizit: Njeriu pas të 40-tave të mbajë përgjegjësi për fytyrën që ka….(E PLOTË)

Një konflikt virtual ka ndodhur mes gazetarit dhe analistit të njohur Mentor Kikia dhe këngëtarit shkodran, apo thënë ndryshe fenomenit Luiz Ejlli. Ka qenë një...

Tifozja angleze tërbon ndjekësit, shfrenohet me fotot e nxehta në shtrat

Përveçse një nga vajzat më seksi, Ambera Peixh njihet edhe si një nga tifozet më të çmendura angleze. E shohim mjaft aktive të rrjetet sociale...

Dua Lipa i vë “flakën” jugut të Shqipërisë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, prej ditësh është duke pushuar në bregdetin shqitptar, apo ashtu si dhe ajo vetë e tha “në...

FOTO/ Flirtoi me yjet e futbollit dhe bëri seks në një “Reality Show”, kjo është volejbollistja që po ‘çmend’ rrjetin

Key Alves volejbollistja braziliane vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes gjithnjë e më shumë me fotot që ajo poston në rrjetet sociale. Pasi u...

Fletë-thirrja e SPAK/BKH plot gabime drejtshkrimore, Afrim Krasniqi: Jam i shokuar

Politologu Afrim Krasniqi ka analizuar fletë thirrjen që Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar/ Byroja Kombëtare e Hetimit, i ka dërguar...

Prisnin dru në zonë të mbrojtur, arrestohen tre persona, nkërkim dy vëllezërit në Bulqizë (EMRAT)

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi prisnin dru në zonën e mbrojtur “Liqeni i Zi”në Bulqizë. Sipas njoftimit të unformave blu mësohet...

Lajmet e fundit