Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

foshnja

Mbytet foshnja gjatë operacionit të shpëtimit të emigrantëve në Itali

Një foshnjë pesëmuajshe është mbytur gjatë një operacioni shpëtimi në Lampedusa. Sipas mediave të huaja, varka ku ndodhej foshnja u përmbys pak para se...

Ka ende shpresë nën rrënoja, momenti kur shpëtohet foshnja e porsalindur

Pamje rrënqethëse vijnë nga Maroku, e cila u godit nga një tërmet vdekjeprurës mbrëmjen e së premtes. Në mediat e huaja po qarkullon një video,...

Konsumoi metadon që e përdorte daja i tij, niset me helikopter drejt Tiranës foshnja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë. Sipas informacioneve praprake mësoher se një fëmijë një vjeç e gjysëm është nisur...

Vrau 7 foshnja në spitalin ku punonte, shpallet fajtore infermierja britanike

Një infermiere në Britaninë e Madhe është shpallur fajtore për vrasjen e shtatë foshnjave, si dhe tentativën për të vrarë gjashtë të tjera në spitalin...

Prekëse! Vajza që lindi nën rrënojat e tërmetit në Turqi mbush sot 6 muajsh

Foshnja që u gjet nën rrënojat e e një ndërtese të shembur, sot ka mbushur 6 muajsh. Afraa erdhi në jetë, ditën kur tërmeti...

Humb jetën foshnja e porsalindur në Prizren, arrestohen tre mjekë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në spitalin e Prizrenit, ku ka ndërruar jetë një foshnje e porsalindur. Ka qenë babai që ka shkuar në...

22-vjeçarja lë në rrugë foshnjën dhe ik, kalimtari e gjen vajzën të braktisur në zonën e Golemit

Një foshnjë disa javëshe është gjetur ditën e sotme në Golem. Sipas informacioneve praprake mësohet se foshnja 2-muajshe është gjetur e braktisur në nëj...

PAMJET/ Deputeti shqiptar në Suedi, Adnan Dibrani shpëton foshnjën që po mbytej në lumë

Një grua ka humbur jetën sot nga mbytja në lumin Moraça në Podgoricë, ndërsa foshnja e saj është nxjerrë e gjallë dhe është transferuar...

Foshnja 1 vjeçe dyshohet se u infektua me HIV te Pediatria, Gjykata e Apelit urdhëron nisjen e hetimeve

Gjykata e Apelit në Tiranë ka urdhëruar organin e akuzës që të nisë hetimet, pas kallëzimit të bërë nga prindërit e një foshnje vetëm...

PAMJE RRËQETHËSE/ Shpëtohet nga rrënojat foshnja 20 ditëshe, në duar kishte flokët e nënës së vdekur

Një mrekulli ka ndodhur në Hataj 60 orë pas tërmetit tragjik të se hënës, Një foshnjë 20 ditëshe është shpëtuar nga rrënojat. Gjatë momentit që...

Lajmet e fundit