Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

forcat shqiponja

FNSH dhe Forcat “Shqiponja”operacion “blic” në Sarandë, kontrolle edhe nëpër banesa për të kapur trafikantët e drogërave të forta

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe Forcat Shqiponja po zhvillojnë një operacion “blic” në lagjen nr.4 të Sarandës. Efektivët janë duke kryer kontrolle në...

Ditëlindja e shefes “u kushtoi shtrenjtë”, rikthehen në detyrë pas pezullimit 4 efektivet e forcave “Shqiponja”

Katër efektivët e forcave “Shqiponja” që u pezulluan pak ditë më parë janë rikthyer sërish në detyrë.R.P., Xh.N., A.Sh. dhe R.M u larguan nga...

Ngjarje e rëndë, forcat Shqiponja rrahin dhe qeshin me të ndaluarin në Tiranë. Ai lutet dhe ulëret (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë në komisariatin numër 2 në Tiranë, ku 5 efektivë të policisë dhunojnë e më pas qeshin me një të ndaluar....

Lajmet e fundit