Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

fondet publike

Armando Subashi dhe dy kryebashkiakë të PS, rrezikojnë gjoba për “keqpërdorim të fondeve publike” në fushatë

Komisioneri Ilirian Celibashi, vendosi të premten që t’i propozojë Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve ndëshkime administrative për 3 kryetarë bashkie të Partisë Socialiste, për...

Deputetja e PS përgënjeshtron gazetën, bashkëshorti i saj akuzohej për fitime në fondet publike

Deputetja e Partisë Socialiste, Mimoza Hafizi ka reaguar pas një artikulli të publikuar sot në gazetën ‘Rilindja Demokratike’ ku akuzohej bashkëshorti i saj, për...

Lajmet e fundit