Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

florian marku

“2023 do jetë viti i karrierës sime”, Florian Marku tregon si doli në ring në Tiranë me dorën e operuar

Boksieri shqiptar Florian Marku ka ndarë në llogarinë e tij disa foto të dorës së operuar, dhe zbulon se dëmtimi i kishte ndodhur 20...

Florian Marku do të bëhet baba për herë të dytë, boksieri me bashkëshorten zbulojnë gjininë e bebit

Boksieri shqiptar, Florian Marku, po shijon në maksimum jetën e tij teksa fitoret në ndeshjet e tij nuk rreshtin së mbaruari. Pas suksesit historik në...

Florian Marku nderohet me “Yllin e Madh të Mirënjohjes Publike”, Rama: Kemi nevojë për shembullin e tij, jo ata që na ndotin në Angli

Kryeministri Edi Rama nderon boksierin Florian Marku me vlerësimin e lartë "Ylli i Mirënjohjes Publike". Ky titull vjen dy ditë pasi Marku fitoi përballjen...

Administrata urdhërohet të dalë në rrugë? Mesazhi para ceremonisë së Ramës për Florian Markun (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se sot në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" do të zhvillohet një ceremoni nderimi për kampionin e boksit Florian Marku....

Kampion në boks, Lushnja i dorëzon Florian MARKUT titullin “Qytetar Nderi”

Florian Markut i është dorëzuar sot titulli “Qytetar Nderi” i Lushnjës. Vetë kryetarja e Bashkisë Eriselda Sefa ia ka dhënë titullin boksierit shqiptar. I pranishëm...

Çfarë ndodhi jashtë ringut të boksit: Balla i fokusuar në telefon, Veliaj këndon krah Dukagjin Lipës “Erën” e MC Kreshës (VIDEO)

Dritat e stadiumit “Air Albania” ishin fokusuar në ringun e ngritur në mes të fushës së blertë, ku Florian Marku triumfoi në përballjen me...

“Mbreti shqiptar”, Rama uron Florian Markun për fitoren dy ditë pasi e priti në Kryeministri

Kryeministri Edi Rama nuk ka humbur kohë për ta uruar boksierin shqiptar Florian Marku për fitoren mbrëmjen e sotme në “Air Albania”. Menjëherë pasi Marku...

Marku flet pas fitores: Të gjithë ju që thatë se ishte i dobët e patë, meksikanët janë të fortë në këtë sport

Florian Marku i është përgjigjur akuzave se kishte zgjedhur kundërshtar të lehtë, pas triumfit në ndeshjen e sotme në “Air Albania”. Marku ka hasur vështirësi...

Florian Marku triumfon në “Air Albania”, mposht me pikë boksierin meksikan

Florian Marku ka mbrojtur titullin duke arritur fitoren në përballjen e sotme ndaj boksierit meksikan Miguel Parra Ramirez. Ndeshja në "Air Albania" ka qenë tepër...

Pak minuta nga përballja e Florian Markut me boksierin meksikan, shikoni atmosferën ELEKTRIZUESE në “Air Albania”

Atmosferë e veçantë në tapetin e gjelbër të “Air Albania” që këtë herë ka hapur dyert për ndeshjen e boksit mes Florian Markut dhe...

Lajmet e fundit