Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

flamur noka

“O të dashur kanabistë”, Noka “shpërthen” në Kuvend: Pas aferës së plehrave fshihet kryemafiozi Edi Rama

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ka akuzuar mazhorancën, duke  thënë se kërkon që të miratojë me procedurë të përshpejtuar projektligjin për kanabisin mjekësor,...

Flamur Noka: Ambasada e Britanisë më quan kriminel, por unë jam doktor

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ka folur sot mbi raportin e publikuar nga grupi i Sali Berishës, për zgjedhjet e 14 majit. Noka...

Tensione sërish në Kuvend, deputeti i PS mban fjalën, Noka i shkon përballë

Deputeti i PS, Lavdrim Krashi është duke mbajtur fjalën në Kuvend, por nuk është lënë nga deputetët e opozitës. Ka qenë i pari deputeti i...

“Ik ore, ju jeni i trashë”, debati mes Nokës dhe Spiropalit, ministrja: Bashkëshorti im nuk ka lidhje me inceneratorët

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ka debatuar me ministren Elisa Spiropali në Kuvend, duke e akuzuar se është e përfshirë në dosjen hetimore...

Flamur Noka reagon pas emërimit të Taulant Ballës si Ministër i Brendshëm

Flamur Noka ka reaguar për emërimin e Taulant Ballës si Ministër i Brendshëm. Deputeti i PD-së ka bërë një postim në Facebook menjëherë pas...

Flamur Noka: Propozuam që minimumi jetik të përcaktohet 200 euro, duhet reagim para mbylljes së sesionit parlamentar

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka bën me dije se në mbledhjen e radhës të grupi parlamentar demokrat, është diskutuar për gjendjen ekonomike të...

Debate në Kuvend/ Noka-Milva Ekonomit: Militante e keqpërdorur! Mijëra denoncime se administrata…

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka, u tregua kritik në seancën e sotme plenare në lidhje me aplikacionin "Aktivisti". Në fjalën e tij  ai u...

Noka paralajmëron Manjën: Do përfundosh si Vangjush Dako! Ministri: Thuaj Berishës të mos mërzitet, do e njoftoj një javë para

Deputeti demokrat, Flamur Noka ka patur një debat sot Kuvend me Ministrin e Drejtësisë Ulsi Manja dhe e ka paralajmëruar se do të përfundojë...

Flamur Noka flet pas dëshmisë në SPAK: Do më shikoni shpesh në këtë derë, prokurorët kanë regjistruar procedime penale për kryebashkiakët e PS

Deputeti demokrat Flamur Noka, në daljen e tij nga SPAK, është shprehur se organi i akuzës ka regjistruar procedime penale për kryebashkiakët socialistë, pas...

Flamur Noka paraqitet në SPAK për herë të dytë, brenda 10 ditësh

Deputeti demokrat dhe ish-ministri i Brendshëm në kohën e qeverisë Berisha, është paraqitur për herë të dytë në SPAK. Flamur Noka është parë të...

Lajmet e fundit