Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

fjala e fundit

Luçiano Boçi mban fjalën e fundit: Kuvendi më ka pëlqyer për dinamikën dhe nervin që ka, por unë po iki te njerëzit e vërtetë,...

Deputeti demokrat Luçiano Boçi ka mbajtur këtë të enjte fjalën e fundit në Kuvend, pasi pritet të dorëzojë mandatin sepse kandidon për Bashkinë e...

Mimi Kodheli mban fjalimin e fundit në Kuvend, kolegët të prekur e duartrokasin: Nuk kam bërë mrekullira, ama angazhimi ka qenë maksimal, faleminderit!

Deputetja Mimi Kodheli ka mbajtur pak më parë fjalën e fundit në Kuvend, si deputete, shkruan newsbomb.al. Ajo ka falenderuar Gramoz Ruçin, kolegët dhe...

Lajmet e fundit