Tirana
scattered clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
29 %
1.5kmh
40 %
Sht
35 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

fifi

Do performonte në lokalin ku humbi jetën 17-vjeçari, Fifi: Ngjarja e djeshme më la në shok

Një ngjarje e rëndë u shënuar mbrëmjen e djeshme në “Club Orange” Sarandë, ku ndërrroi jetë në vendin e punës kamerieri 17-vjeçar. Ngjarja ndodhi pas...

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Fifi bëhet nënë, poston foton e parë të bebushit

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe ditën e sotme këngëtarja Fifi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ka qenë vetë...

Përfshihet nga flakët lokali i Fifit, këngëtarja publikon videon

Flakët e zjarrit kanë përfshirë lokalin në Tiranë të këngëtares Filloreta Raçi. Këtë lajm e ka bërë me dije vetë Fiffi, e cila përmes...

Nuk ka më dyshime, Fifi zbulon për herë të parë gjininë e bebit

Fifi është shtatzënë dhe do të bëhet nënë për herë të parë. Ishte vetë këngëtarja ajo e cila dha lajmin e bukur, mirëpo deri...

Fifi ndan me fansat “torturën” që po kalon në shtatzëni: Më lini me gëzu për bebin tim

Këngëtarja, Fifi, është në pritje të ëmbël dhe për një muaj do të mbajë bebushin e saj në krahë. Por, si duket shtatzënia nuk...

Për pak muaj bëhet nënë, zbulohet gjinia e foshnjës së Fifit

Këngëtarja Fifi do të bëhet nënë për herë të parë. Ishte vetë Fifi ajo e cila bëri me dije lajmin e bukur se është...

Konfirmoi se është në pritje të ëmbël, Fifi poston për herë të parë FOTO me barkun e rrumbullakosur

Lajmin se po bëhet nënë për herë të parë, këngëtarja Fifi e konfirmoi në Edicionin e 61 të Festivalit të Këngës. Ajo tha se është...

“Nga mami Fifi për babi Adisin”, këngëtarja dedikim partnerit pas lajmit të ëmbël (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Fifi, ka konfirmuar mbrëmjen e djeshme se ndodhet në pritje të fëmijës së saj të...

“Jam duke pritur një fëmijë”, Fifi zbulon në Festivalin e Këngës se është shtatzënë

Në skenën e “Festivalit të Këngës”, pasi përfundoi duetin me Flori Mumajesin, një nga të ftuarit e natës së sotme, Fifi pranoi se është...

ZYRTARE/ Elsa Lila rikthehet fuqishëm në Festivalin e RTSH-së, publikohet lista e këngëtarëve pjesëmarrës

Teksa na ndajnë edhe pak javë nga nisja e Festivalit të 61 të Radio Televizionit Shqiptar janë zbuluar zyrtarisht edhe konkurentët e këtij edicioni. Ka...

Lajmet e fundit