Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

ferre

Shoqërohen disa persona për sulmin në Top Channel, dyshohet se autorët ikën drejt Vlorës dhe hodhën një armë në ferra

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e shënuar pas mesnate në Top Channel, ku persona të paidentifikuar qëlluan me breshëri kallashnikovi, duke lënë...

Lajmet e fundit