Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

fenomene natyrore

Fenomen i rrallë në qiell, shfaqet reja ylber (Video)

Qindra qytetarë në Brazil janë bërë dëshmitarë të një fenomeni të rrallë në qiell ku është shfaqur një lëmsh ngjyrash. Sipas...

Ja si shkatërrohet një qytet i tërë në pak sekonda nga një tornado (Video)

Një tornado ka kaluar përmes një qyteti në Vietnam duke shkatërruar çdo gjë që kishte përpara. Pamjet e frikshme janë...

Tornado përbindëshe në SHBA, por dikush guxon dhe i shkon shumë pranë (Video)

Shtetet e Bashkuara të Amerikës goditen aq shpesh nga tornadot sa që disa persona kanë filluar të mos tremben më prej këtyre përbindëshave natyrorë....

Lajmet e fundit