Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

femra

Sot kombëtarja shqiptare zbret në fushë, vajzat kuqezi sfidojnë Hungarinë për Ligën e Kombeve

Armir Grimaj ka familjaritet me vajzat. Është përherë mes tyre duke i përshëndetur, pyetur për eksperiencat, dhe duke i trajnuar. Janë në Shkodër. Pikërisht në...

Gazetarja: Politikanët shantazhohen për videot që kanë me femra

Gazetarja Fatjona Medini ka folur mbrëmjen e sotme për krimin e organizuar në 30 vitet e fundit në Shqipëri, ku ëhstë shprehur se viktimat...

Shqipëria thyen rekord, lë pas Spanjën si qeveria me më shumë femra në kabinet

Kryeministri Edi Rama prezantoi ditën e sotme kabinetin e ri qeveritar, ku vihet re se 12 ministri u janë besuar femrave, ndërsa 4 ministri...

Bill Clinton në Kosovë, kush janë 2 femrat që po kujdesen për sigurinë e ish-presidentit

Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton ka mbërritur sot në Kosovë me rastin e 20-vjetorit të përfundimit të luftës. ...

Rritet frikshëm numri i vdekjeve nga tumoret tek meshkujt e rinj , cilët janë qytetet më të prekura

Vdekshëria nga sëmundjet tumorale ka shënuar një rritje të fortë te meshkujt përgjatë vitit 2018, ndërsa në të kundërtën është ulur tek femrat. ...

Ballkanasit ndër pijedashësit më të mëdhenj në botë, femrat bëhen ‘tapë’ më shpesh se meshkujt

Të rriturit në Ballkan konsiderohen si pijedashësit më të mëdhenj në botë, me plot 31.5 % të tyre që janë raportuar të dehur në harkun kohor të një viti. ...

Fitoi lotarinë dhe i shpenzoi në festa me femra e kokainë, nuk do ta besoni çfarë pune bën tani

Michael Carroll fitoi rreth 10 milionë paund në llotari në vitin 2002, por të gjitha këto para i shpenzoi me festa të çmendura. ...

Ministri holandez takim me Bushatin, detaji i veçantë gjatë mbledhjes së dy delegacioneve

Ministri i Jashtëm në ikje Ditmir Bushati priti sot në një takim zyrtar homologun e tij holandez Stef Blok. Dy...

Këto janë 10 vendet me femrat më të bukura në botë, zbulohen arsyet

Janë 10 vende në botë, të cilat kanë femra të bukura. Revista “Travelers Digest” ka renditur edhe dhe asryet pse pikërisht ato qytete kanë...

Lajmet e fundit