Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

femijet

Angelina Jolie flet rreth divorcit me Brad Pitt: Nëse nuk do të ishin fëmijët, nuk do të doja të jetoja

Nëna e gjashtë fëmijëve, Angelina Jolie, tha për "Vogue" se "e gjithë jeta e saj ndryshoi" kur u bë nënë në moshën 26-vjeçare. "Isha 26...

Hapet shkolla e parë shqipe në Malin e Zi

Shqiptarët në qytetin e Rozhajës në Malin e Zi do të kenë mundësi të mësojnë shqip në një shkollë ku mësimi do të jetë...

5 miliardë pasuri, fëmijët e Berlusconit pranojnë trashëgiminë e të atit

Pesë fëmijët e Silvio Berlusconit kanë pranuar testamentin e babait të tyre, si pasojë kontrollin e një perandorie me vlerë të madhe për fëmijët...

Kishte mbushur shëtitoren e Dhërmiut me lojëra për fëmijë, e pëson 20-vjeçari

Një 20-vjeçar është proceduar penalisht pasi në shtëtitoren e Dhërmiut kishte vendosur makineri për lojëra për fëmijë, pa autorizimin e organeve kompetente. Sipas njoftimit të...

VOA: Fëmijët e talentuar shqiptar në ndjekje të pasionit për muzikën

Në Shqipëri jo të gjitha qytetet kanë shkolla muzike dhe fëmijët e talentuar ndjekin klasa të veçanta ku që në moshë të vogël ushtrohen...

Britania e Madhe “bllokon” shqiptarët, zyra në Tiranë prej 3 javësh asnjë vizë! Prindërit s’shkojnë dot në diplomimin e fëmijëve

Britania e Madhe u ka bërë shpesh thirrje shtetasve shqiptarë që të zgjedhin rrugët e ligjshme për të shkuar në ishull, si një mënyrë...

Detaje nga ngjarja në Korçë: 46 vjeçari nxori nga shtëpia fëmijët dhe u kthye të masakronte gruan me thikë, ishte xheloz! (FOTO)

Marjola Myrtollarin, 38 vjeçe, është plagosur me thikë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e saj në Korçë dhe ndodhet në gjendje të rëndë në...

VIDEO/ Selia e PD gumëzhoi për 1 Qershor-in, fëmijët vrapojnë për ta përqafuar Sali Berishën

Planifikoi atentatin në Berat ndaj një personi, arrestohet 50-vjeçari (EMRI) Ish-kryeministri Sali Berisha me rastin e festës së 1 Qershorit, ditën e djeshme ka mirëpritur...

Qytetarët bllokohen në qendrën tregtare “Emerald”: Tre kate parkim nën tokë, pritëm 3 orë me fëmijët për t’u larguar (VIDEO)

Qytetarët kanë dërguar në redaksinë e newsbomb.al disa pamje nga qendra tregtare "Emerald" në zonën e 5 Majit në Tiranë, dhe thonë se për...

Aksident i rëndë në Itali, autobusi me 20 fëmijë bie në humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga rruga në Pontremli të Italisë. Mjeti i kompanisë Tuscan Autoline, i cili u shërben nxënësve...

Lajmet e fundit