Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

femije

TikTok gjobitet me 345 milionë euro, zbuloi të dhënat personale të fëmijëve

TikTok, platforma e ndjekur nga miliona përdorues, është gjobitur me 345 milionë euro për shkeljen e ligjeve të BE-së, për të dhënat gjatë menaxhimit...

PAMJE/ Ndodh çudia në Tiranë, shoferi fut fëmijën në bagazh, merr gjobën e majme

Policia e Tiranës ka gjobitur drejtuesin e një mjeti në kryeqytet, i cili kishte futur fëmijën në bagazhin e makinës  ku po udhëtonte, duke...

Luiz Ejlli shkon te “Zyber Hallulli”: U ndjeva keq nga ajo ç’ka pashë, të bëhemi bashkë për t’i ndihmuar fëmijët jetimë!

Këngëtari Luiz Ejlli, me nisjen e vitit të ri shkollor 2023-2024 ka vizituar sot fëmijët jetimë tek “Zyber Hallulli” në kryeqytet. Përmes një video-mesazhi të...

Dita e parë e kopshtit, ndërron jetë fëmija 2 vjeç në Burrel

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në një kopësht në Burrel. Raportohet se një fëmijë 2 vjeç është ndjerë keq dhe ka...

“Rrugorja” paralajmëron shoferët: Gjobë të majme për këdo që nuk iu vendos rrip sigurimi fëmijëve nën 12 vjeç!

Policia Rrugore e Tiranës ka paralajmëruar të gjithë drejtuesit e mjeteve se do të gjobiten nëse fëmijët deri në 12 vjeç udhëtojnë pa rrip...

Aksident i rëndë në Bathore, plagosen 3 fëmijë (Pamje)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të premtje në Kamez, ku janë plagosur katër fëmijë. Në një video të shpërndarë nga JOQ,...

Arrestohet nëna “përbindësh”, mbajti të lidhur gjashtë fëmijët e saj në shtëpi

Një blogere e njohur në Utah dhe njëkohësisht drejtuese e një kanali për këshilla prindërore në Youtube, është arrestuar nga Policia, pasi akuzohet për...

120 mijë euro për një foshnje, shkatërrohet rrjeti i trafikimit të fëmijëve në Greqi

Një hetim i drejtuar nga INTERPOL ka zbuluar sesi të paktën 30 gra te reja nga Evropa janë shfrytëzuar nga një grup i drejtuar...

Rihana bëhet nënë për herë të dytë? Lajmet që po “çmendin” rrjetin

Rihana është bërë nënë për herë të dytë! Ky është titulli i lajmit i cili po qarkullon  së fundmi në mediat e huaja.  Thuhet...

FOTO/ Një ditëlindje e paharrueshme mes të ftuarve specialë, kush është personi që mban në krahë vajzën e Ilda Bejlerit

Ilda Bejleri është një nga moderatoret e njohura që ka lënë gjurmë veccanërisht në gazetarin sportive. Prej kohësh, ajo është larguar nga bota e medias...

Lajmet e fundit