Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

fejese

Emocionuese/ Jakup Krasniqi në paraburgim, vajza shkon për të bërë fejesën në Hagë (FOTO)

Vajza e Jakup Krasniqit, Gresa, ka shkuar në Hagë për të celebruar ceremoninë e fejesës së saj për të qenë më afër babait, i...

A kanë qenë të fejuar? Redon Makashi tha se nuk e njihte, por ja si qëndron e vërteta, flet balerina

Koreografja Rexhina Çuko u bë protagoniste e mediave rozë gjatë fundjavës që lamë pas. U përfol se ajo është në një marrëdhënie me Redon...

Redon Makashi fejohet, kush është balerina që i ka “rrëmbyer” zemrën

Kantautori dhe këngëtari i njohur Redon Makashi i ka dhënë fund beqarisë. Bëhet me dije se këngëtari është fejuar dhe se vajza që i ka...

VIDEO/ “Unë thash po”, fejohen Megan Fox dhe Machine Gun Kelly, pas propozimit pinë gjakun e njëri-tjetrit

Marrëdhënia mes aktores Megan Fox  dhe Masin Gan Kelly duket se ka shkuar në një stad tjetër pasi janë fejuar. Aktorja shpërndau një video në...

Një fejesë në horizont? Ndjekësit urojnë Capital T dhe Adrola Dushin, reagon reperi: Ma boni për hajër!

Capital T dhe Adrola Dushi janë kthyer sërish në vëmendjen e medies rozë. Ndjekësit kanë vërshuar me urimet për ”fejesën” e tyre. E gjitha...

Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë, fejohet me biznesmenin e suksesshëm në Amerikë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Barbara Dini e cila ka hedhur pas një dhimbje shumë të madhe pas humbjes së  vëllait disa vite më parë, tregohet gjithmonë...

U tha se i ka dhënë fund beqarisë, Greta Koçi shuan kuriozitetin e ndjekësve me postimin e fundit (FOTO)

Greta Koçi është një ndër personazhet, e cila është shumë diskrete kur bëhet fjalë për jetën private. Së fundmi në media qarkullluan disa lajme...

Greta Koçi gjen dashurinë e vërtetë, kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares

Këngëtarja Greta Koçi prej kohësh po qëndron e distancuar nga media rozë. Ajo është mjaft e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e saj...

Pas divorcit të bujshëm me futbollistin, Erjona Sulejmani ia bën “bam” sërish, fejohet me yllin italian

Modelja shqiptare Erjona Sulejmani së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë në Itali, pasi po përflitet se ka nisur një romancë të...

Fundi i fejesës 4 vjeçare, modelja flet për herë të parë pas ndarjes nga boksieri shqiptar: Ja arsyet pse përfundoi… një model për vjehrrat...

Modelja e nohur Heidi Lushtaku dhe boksieri me origjinë nga Kosova, Robin Haxhi Krasniqi i kanë dhënë fund fejesës 4 vjeçare. ...

Lajmet e fundit