Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

fejesa

“Nëse do goca mirë. Nëse s’do, do thotë patjetër PO”, familja do ta fejojë, 18-vjeçarja kërkon ndihmën e kushëririt (Video)

Në familjet shqiptare vijon akoma tradita që vajzat të fejohen në moshë fare të vogël dhe për më tepër, pa dëshirën e tyre. Një...

Fejesa e Arminës dhe Shkëlzenit, zbulohet si është veshur blogerja

Dita e sotme është një ditë vërtet e veçantë për blogeren Armina Mevlani dhe partnerin e saj Shkëlzen Berisha. Në media...

Joni u fejua me vajzën e biznesmenit, batuta e Anës për nusen e të vëllait: Nga sot do të të quaj…(VIDEO)

Dita e djeshme ishte një ditë gëzimi për familjen Gjebra. Dajli i Ardit Joni u fejua me Merlin Haxhiymeri, vajzën e bisnesmeit Adi Haxhiymeri....

Floriana Garo flet për herë të fundit për largimin, tregon arsyen: Vendimi ishte shumë i vështirë

Jam e bindur qe do te rishihemi prape ne te ardhmen! Xoxo, Floriana

Lajmet e fundit