Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
64 %
2.6kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

fanse

Këngëtari i famshëm akuzohet për përdhunimin e një fanseje

Këngëtari i grupit të famshëm “Backstreet Boys”, Nick Carter, akuzohet se ka përdhunuar një fanse në vitin 2001. Avokati i tij, e ka cilësuar...

“Stop, stop, sigurimi!”, këngëtarja ndal muzikën, çfarë ndodhi në koncertin e Adele

Këngëtarja me famë botërore Adele e ndërpreu koncertin e saj në Hyde Park në Londër, pasi u vuri re se një nga fansat nuk...

Luana Vjollca jep lajmin e zi: Jam pa fjalë! Zoti merr përherë më të mirët pranë vetes (FOTO)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale. Ajo ka një komunikim shumë të afërt me...

Ledri Vula publikon FOTON, merr surprizën më të bukur nga një fanse

Këngëtari shumë i njohur dhe i pëlqyer nga të gjithë, Ledri Vula është padyshim një prej më të komentuarve në showbizzin shqiptar. ...

‘K*rvë unë jam yll i pop-it’, Enca ‘shpërthen’ ndaj komentuesve

Enca është një nga këngëtaret më të ndjekuar në rrjetet sociale gjithashtu dhe shumë e komentuar. Mirëpo jo të gjitha komentet...

Enrique Iglesias puthje të zjarrtë me fansen në koncert live (VIDEO)

Enrique Iglesias kënaqi një nga fanset e tj gjatë koncertit në Ukrainë me një puthje pasionante. Këngëtari spanjoll po performonte në...

Fansja e “çmendur” bën tatuazh fytyrën e Noizy-t, por në cilën pjesë të trupit? (VIDEO)

Artistët shpesh herë kthehen në idhuj për fansat e tyrë. Këta të fundit tregojnë se janë në gjendje të bëjunë gjithçka...

Fansja i bën një dedikim të veçantë para të gjithëve, emocionohet këngëtari shqiptar dhe ja çfarë i thotë (VIDEO)

Di të them që sa të kem fuqi dhe jetë unë do krijoj dhe do jap sa më shumë nga vetja ime që...

Lajmet e fundit