Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

familjaret

PAMJE/ Me lot në sy, djemtë e Afrim Bunjakut marrin në duar urdhrin “Heroi i Kosovës” për të atin

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka nderuar me urdhrin “Hero i Kosovës”, oficerin e vrarë në veri, Afrim Bunjakun. Urdhrin e pranuan familjarët e...

“Të vdesësh për atdhe, sikur të rilindësh përsëri!” Familjarët e policit të vrarë vendosin pankartën në hyrje të Prishtinës

Situata në veri të Kosovës vijon të jetë e tensionuar. E teksa forcat policore po përballen me plumbat e dala nga tytat e armëve...

VIDEO/ “Çfarë më tha burri i motrës”, Luiz Ejlli zbulon “planet” që ka në Amerikë

Luiz Ejlli prej ditësh ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku dhe po zhvillon një sërë koncertesh. E teksa ndodhet në Amerikë,...

Familjarët e të vrarëve në Gërdec pranohen në gjyq, shtyhet seanca për Mediun: Gjykata e Posaçme duhet të njoftojë 290 persona

Gjykata e Posaçme ka pranuar këtë të mërkurë që të familjarët e viktimave të Gërdecit të jenë palë në procesin gjyqësor në ngarkim të...

Kishin humbur kontaktet, familjarët gjejnë të pajetë në rrugë 63-vjeçarin në Maliq

63-vjeçari, Bajram Dervishi, është gjetur i vdekur paraditen e sotme në mes të rrugës në qytetin e Maliqit. Kanë qenë familjarët e viktimës, ata të...

Familjarët e Jani Rustemaj protestojnë para Ministrisë së Drejtësisë, 27 vjeçari vdiq pasi u arrestua për vjedhjen e një tapeti

Familjarët e Jani Rustemaj, 27 vjeçarit që u arrestua ditë më parë për vjedhjen e një tapeti dhe vdiq në spital, kanë protestuar sot...

Rama ironizon Berishën: Ju them atyre të shtëpisë, po patë që unë filloj të mos kuptoj çfarë bëj, më mbylli derën të mos dalë...

Kryeministri Edi Rama ka mbyllur fushatën për lokalet e 14 Majit në Kavajë, ku ka kërkuar nga qytetarët të votojnë Redjan Kralin për një...

Familja me 7 anëtarë ndodhej brenda në banesë, shpërthen bombola e gazit në Berat

Një bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në një banesë në Berat. Sipas informacioneve praprake mësohet se ngjarja ka ndodhur fshatin Orizaj në banesën...

Gjykata e Posaçme kalon për gjykim “Gërdecin”, nuk njeh si palë familjarët e viktimave, Fatmir Mediu do gjykohet nga e para

Gjykata e Posaçme ka kaluar për gjykim dosjen e Gërdecit, ku i pandehur është ish-ministri i Mbrojtjes Fatmir Mediu. Ai akuzohet për dy vepra...

Fansat e Luizit i bëjnë të papriturën jashtë, familjarët e Efit dalin me njoftimin urgjent

Instagrami i Efit ka rënë pre e një sulmi kibernetik, pasi është tentuar që të hakohet dhe t’i shtohen ndjekës fake. Këtë gjë e kanë...

Lajmet e fundit