Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

Fahri Balliu

“Pritet përplasje”, parashikimi i errët i Fahri Balliut

Sipas botuesit të Gazetës 55, Fahri Balliu, i cili njihet për qëndrimin e tij pro PD-së, shumë shpejt në Shqipëri pritet të ketë përplasje....

Balliu: Ambasadori i OSBE, një tyryfyçkë. Rama ka rënë që nga ky moment

Botuesi i gazetës “55”, Fahri Balliu, e ka quajtur ambasadorin e OSBE në Shqipëri, Bernd Borchardt, “një tyryfyçkë”, dhe të blerë nga kryeministri Edi Rama,...

Gazetari e firmos peticionin për Vetingun në emër të Fahri Balliut

Gazetari i emisionit “Të paekspozuarit”, Endrit Habilaj, e ka firmosur plot 10 herë në çadra të ndryshme peticionin e disa organizatave për mos bllokimin...

Elisa Spiropali kërcënon nënkryetarin e LRI: “Fahri Balli i vockël”, reforma në drejtësi sapo ka nisur

Elisa Spiropali ka paralajmëruar madje duke shkuar në kufijtë kërcënimit, nënkryetarin e LRI-së, Klevi Pojanën, pas deklaratës së këtij të fundit të bërë mbrëmë...

Lajmet e fundit

Standard

Panorama

Tetori rozë

Dita