Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

Fahri Balliu

Gafa e Fahri Balliut, i bën SHBA-të me 52 shtete dhe propozon që Shqipëria të bëhet e 53-ta

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë 50, po aq janë edhe yjet në flamurin amerikan. Por botuesi Fahri Balliu, e di se janë 52....

Fahri Balliu mysafir në Top Channel, sulmon Vlahutin dhe Lu: Ka nga ata që vijnë për dashnoren në Tiranë

Botuesi Fahri Balliu ka lëshuar akzua të forta në drejtim të ambasadores së BE-së në Shqipëri, Romana Vllahutin dhe ambasadorit amerikan Donald Lu. ...

Një nga emrat më të diskutuar në listën e PD, Klevis Balliu: Ja pse u la jashtë Belind Këlliçi

Klevis Balliu, djali i botuesit Fahri Balliu është një nga emrat më të kritukuar në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në emisionin “Oktapod”,...

Rama në Amantia të Vlorës: Imagjinoni Ismail Qemalin t’ju thoshte jepjani votën Bahri Falliut

Kryeministri Edi Rama, gjatë një takimi elektoral në qytetin antik të Amantias në Vlorë, ka thumbuar kundërshtarët e tij politikë si dhe ka kërkuar...

Kush është deputeti i PD-së që foli kundër Bashës në Bruksel?

Botuesi i Gazetës 55, Fahri Balliu ka zbuluar sot në “Studio e Hapur” të Eni Vasilit se një deputet i PD-së, që nuk është...

Lista e PD, Fahri Balliu: Basha të largohet nëse humbet

Fahri Balliu u ndal tek figurat e rëndësishme të Partisë Demokratike që janë lënë jashtë listës së kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25...

Fahri Balliu: Shkrimi i Myftaraj për Vllahutin, i papranueshëm dhe i dënueshëm, por është skenar

Botuesi i gazetës “55” Fahri Balliu, ka thënë se shkrimi i Kastriot Myftaraj për Romana Vlahutin, është i papranueshëm dhe i dënueshëm. ...

Lajmet e fundit