Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

Fahri Balliu

Fahri Balliu habit me deklaratën: Kush del për të votuar është i paligjshëm, kush bllokon votimet, i ligjshëm

Botuesi dhe gazetari Fahri Balliu ka bërë një deklaratë të habitshme mbrëmjen e sotme teksa fliste për anulimin e 30 qershorit nga Meta. ...

I arrestuan djalin, Fahri Balliu mesazh për Arta Markun: Në Shqipëri ka 1500 vrasës me pagesë dhe askush s’flet për këtë…

“Ajo vetëm prokurore që nuk është”. Kështu u shpreh Fahri Balliu për Arta Markun, në studion e “Top Talk”, kur gazetari Denis Dyrnjaja e...

Ç’të bën fëmija, s’ta bën as perëndia, Fahri Balliu nuk ‘shkulet’ nga Gjykata (FOTOT)

Klevis Balliu, ish-deputeti i PD, ndodhet në qeli prej tri ditësh pasi bashkë me banorët e Astirit bllokuan rrugën ku pritej të kalonte kryeministri...

’40 milion euro prona’, Arben Ndoka sulmon keq Balliun: Ti FAHRI e di mirë s’e të kanë thënë shokët; I kthehet RAKIPLLARIT: Pseudo-kryeredaktor…Nuk ke...

Ish-deputeti Arben Ndoka ka reaguar ashpër pas lajmit se Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar 40 milion euro pasuri të tijat, në kuadër...

Tha se pësoi parainfarkt, reagon Rama: Balli bëmë baba të të ngjaj, faleminderit për merakun

Pak orë më parë ish deputeti i PD, Klevis Balliu deklaroi  se kryeministri Rama ka pësuar një parainfarkt dhe ndodhet i shtruar në një...

Fahriu Balliu lë nam në mes të lokalit në ish-Bllok (VIDEO)

 Një video e hedhur online tregon një moment sa qesharak dhe aq turpërues për një prej figurave më të njohura dhe të përfolura që...

“Duke u nisur me shërbim”, kur Fahri Balliu punonte te ZËRI I POPULLIT “me shqetësimin e temave të ardhshme”

Sot drejtues i një prej gazetave më të ashpra opozitare, por dikur Fahri Balliu ka qenë gazetar i organit mediatik të Komitetit qëndror të...

Flet përçart djali deputet i Fahri Balliut: Ta dënojmë atë policin, kishte 30 protestues përpara, pse goditi pikërisht gazetarin? (VIDEO)

Klevis Balliu, djali i Fahri Balliut ka probleme të theksuara me tejçimin e mesazheve. Deputeti i PD sot në Komisionin e...

Kuksiani i famshëm i kthehet gazetarit: Ti ke probleme me dhjamosjen! Sulmon edhe botuesin: Zgjodhe djalin debil deputet

Ibsen Elezi është një demokrat i cili pas fjalimit “gozhdues” mbajtur në Kuvendin e PD është kthyer në një personazh edhe në rrjetet sociale....

Lajmet e fundit