Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Facebook

Manastirliu “zhduk” postimin për hetimet e SPAK, 90 minuta pasi u shfaq me Ramën në centralin e sterilizimit (FOTO)

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka qenë dje në spitalin "Shefqet Ndroqi" bashkë me kryeministrin Edi Rama, në atë që e quan një nga...

“S’janë plazhet e famshëm të Maldiveve, por Divjaka”, Rama poston pamjet mahnitëse

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamjet nga Divjaka. Në llogarinë e tij në Facebook, kreu i qeverisë ka postuar...

VIDEO-SKANDAL/ Kryebashkiaku i PS shan banorët: Jeni k*rva, nuk i dua votat tuaja

Një tjetër video-skandal nga radhët e Partisë Socialiste është publikuar ditën e sotme. Ka qenë deputeti demokrat, Saimir Korreshi i cili ka postuar një...

Siguria në bregdet/ Balla ndan fotot: Njësia Policore Detare në të gjitha plazhet, janë prezent edhe kolegët italianë

Njësia Policore Detare është kujdesur gjatë këtij sezoni për të siguruar pushuesit në zonat bregdetare. Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka ndarë foto të...

Basha: Inceneratorët dhe “Mali i Tiranës”, dy faqe të së njëjtës monedhë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar sërish lidhur me ndërtimin e kullës “Mali i Tiranës” si dhe për sekuestrimin e Inceneratorit të...

Aksioni në Maliq, Karamuço “shpërthen” ndaj drejtuesve të Policisë Korçë: Mund të vdisnin efektivë në operacion

Eksperti i Kriminalistikës, Ervin Karamuço ka reaguar ashpër ndaj drejtuesve të Policisë së Korçës sa i përket zhvillimit të operacionit të fundit në Maliq,...

Produkte me çmime të lira në “Facebook”, Policia: Mos bini pre e mashtrimeve

Policia u ka bërë thirrje qytetarëve që të mos bien pre e mashtrimeve në produktet online. Autoritetet bëjnë me dije se në rrjetet sociale duke...

Thonë se është arratisur të premten, Ahmetaj i bëri “share” për herë të fundit Ramës më 9 Korrik

Politika shqiptare "zien" dy ditë e fundit nga kërkesa e SPAK për arrestimin e ish-ministrit socialist Arben Ahmetaj. Pasditen e kësaj të marte prokurorët...

Ballist Morina bën deklaratën e fortë: Gjakova nuk ta fal kurrë talljen tënde Edi Rama, Vetëvritu!

Edi Rama ka nisur ditën e sotme turin ballkanik, teksa vendi i parë do të do zbarkonte ishte Shkupi, më pas Kosova e me...

Dita Ndërkombëtare pa Qese Plastike, Rama: Task Forcat çdo ditë në terren për kontrolle

Kryeministri Edi Rama shkruan se Dita Ndërkombëtare pa Qese Plastike ka gjetur vendin tonë me një iniciativë të qartë de të guximshme, siç është...

Lajmet e fundit