Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

event

VIDEO/ Presidentit të Sudanit i ndodh e paprituara, urinon në pantallona gjatë një eventi publik

Një incident i pazakontë ka ndodhur me Presidentin e Sudanit të Jugut gjatë përurimit të një rruge atje, ku morën pjesë dhe zyrtarë të...

“Takimi i botës automotive”, Rama njofton eventin që do të mbahet tre ditë në qershor në Tiranë

Kryeministri Edi Rama jep lajmin se në qershor në Shqipëri do të organizohet organizohet takimi i shumëpritur i botës automotive. Rama shkruan se ky takim...

Lajmet e fundit