Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

ervis martini

Interpoli prangos 4 shqiptarët e shumëkërkuar në Europë, ekstradohen në Rinas dhe çohen në qelitë e burgut (EMRAT)

Katër shtetas shqiptarë të shpallur në kërkim ndërkombëtar, janë arrestuar nga Interpoli në tre shtete europiane, Itali, Gjermani dhe Francë. Ata janë dënuar me...

Plagosën kushëririn e Ervis Martinit, policia zbulon dhe shpall në kërkim dy autorët

Policia e Kurbinit  zbardh ngjarjen dhe zbulon identitetet e autorëve të plagosjes së Edon Martinint, ditën e djeshme në lagjen nr.1 të Laçit. Nëpërmjet...

Detaje të reja nga ngjarja në Laç, kushëriri i Ervis Martinit u gjet i gjakosur nga banorët, dyshohet për konflikt

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e ndodhur rreth 30 minuta më parë në Laç, ku mbeti i plagosur një person. ...

Çfarë gjeti prokuroria në celularin IPHONE X të Ervis Martinit

Prokurorët që po hetojnë vrasjen e ndodhur në ish-Bllok, ku u plagos edhe Ervis Martini, kanë apeluar vendimin e Gjykatës së Tiranës, që ka...

Gazetari: Elvana Gjata u largua rreth 3 orë para ngjarjes, atë moment ishte në…

Moderatori i emisionit “Opinion” Blendi Fevziu është shprehur se këngëtarja Elvana Gjata u largua disa orë para vrasjes në zonën e ish-Bllokut. ...

Flet AVOKATI i Vis Martinajt: Viktima nuk ishte truprojë e tij. Çfarë ndodhi BRENDA lokalit dhe lidhja e Martinajt me personat e tjerë

Avokati i Ervis Martinajt, 36-vjeçari biznesmen që mbeti i plagosur gjatë përplasjes me armë mbrëmjen e djeshme në një lokal n ëish-Bllok, ka treguar...

Vrasja në Linzë / Ja çfarë i tha Ervis Martini viktimës Enton Nika para se ta vriste

“A më njeh mua? Unë jam Ervis Martini!” “Qofsh me shëndet, unë jam Enton Nika!”. Ky është dialogu që ka shkëmbyer i pandehuri Ervis...

Lajmet e fundit