Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

ervis martinaj

Kodet e aplikacionit “SKY” në duart e SPAK, Karamuco: Nga bisedat e Martinajt mund të zbulohet lista e pagesës me policinë e politikanët

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuco ka reaguar në lidhje me lajmin, ku u tha se një i afërm i familjes së Ervis Martinajt është...

Gjykata e Tiranës lë në burg pronarin e BMW-së, në kërkim kushëriri i Ervis Martinaj

Togat e zeza të kryeqytetit kanë lënë në burg Eldi Allushin, pronarin e mjetit tip BMW X6 që u aksidentuar tre ditë më parë...

Policia në kërkim të kushëririt të Ervis Martinaj, ishte në BMW X6 që u përplas te liqeni i Tiranës

Emiljano Nina, eksponent i njohur i botës së krimit dhe kushëriri i një prej personave më të kërkuar për momentin nga Policia Shqiptare, rezulton...

“Do ta lë Policinë”, historia e efektivit të RENEA-s që goditi me shpullë Ervis Martinajn, “tradhëtia” nga eprorët

A.T, (emri dhe inicialet e oficerit janë ndryshuar për efekt të ruajtjes së identitetit të tij), ishte nga ata oficerë të rinj, që mund...

Ndihmoi Vis Martinajn të lëvizte në Shqipëri, Jeton Lami apelon vendimin e Gjykatës

Jeton Lami, ish-agjenti i Forcës Operacionale që shoqëronte biznesmenin në kërkim Ervis Martinaj ka apeluar vendimin e Gjykatës. Në qershor të këtij viti, Gjykata...

Publikohet tjetër fotografi e Vis Martinajt nga skafi, në dorë mban orën mijëra euro

Teksa është bërë një vit nga zhdukja e Ervis Martinaj,  “Ora News” ka sjellë të tjera foto të një prej njerëzve më të kërkuar...

Publikohet VIDEO e Ervis Martinajt, bosi i lojërave të fatit noton në Lagunën e Patokut

Është bërë 1 vit nga zhdukja e Ervis Martinajt, njeriu më i përmendur në Shqipëri për bizneset e tij në Lojërat e Fatit. Askush...

Të arrestuarit e SPAK për disa vrasje dalin para togave të zeza, ndërpritet seanca

Personat e arrestuar nga Prokuroria e Posaçme dhe Forcat Speciale të Policisë së SHtetit, dy ditë më parë në Shkodër, kanë dalë sot para...

SPAK gjen mesazhe në celularin e Oltion Bistrit, shefi Operacionales njoftonte Ervis Martinajn për aksionet e policisë

Oltion Bistri, zyrtarë i lartë i Policisë së Shtetit dhe ish-drejtues i Forcës Lëvizëse Operacionale është prangosur dje me kërkesë të SPAK, pasi ka...

Tha se kishte dijeni për Ervis Martinaj, flet nëna e Fjolla Morinës: Ka probleme psiqike

Këngëtarja Fjolla Morina bëri një deklaratë të bujshme, duke thënë se kishte dijeni për zhdukjen e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj. Fjolla me anë të një...

Lajmet e fundit