Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Ermal Dredha

Giorgia Meloni largohet me traget nga Vlora, kryebashkiaku Dredha: La përshtypje fantastike!

Giorgia Meloni, kryeministrja e Italisë është larguar dje me traget nga Vlora për në vendin e saj. Shefja e qeverisë italiane mbërriti katër ditë...

“Jam kryebashkiaku i Vlorës”, si u përpoq Florian Gjergji t’i zhvaste 35 mijë euro biznesmenit në Tiranë

Detaje të reja kanë dalë lidhur me ngjarjen e bërë publike ditën e sotme nga policia, ku në kuadër të operacionit “Replay”, ranë në...

KQZ u jep mandatet kryebashkiakëve socialistë, nga Lezha në Durrës, Tiranë, Vlorë e Korçë! Shpërndahen dhe këshillat

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve u ka dhënë mandatet kryebashkiakëve socialistë për Lezhën, Krujë, Durrësin, Tiranën, Vlorën dhe Korçën. Pjerin Ndreu, Artur Bushi, Emiriana Sako,...

Fitoi me rezultat të thellë, Ermal Dredha zotohet: Këto 4 vite nuk ka gjumë, por vetëm punë! Vlora do të jetë lokomotiva e turizmit

Kandidati fitues në Bashkinë e Vlorës, Ermal Dredha ka falenderuar qytetarët që i dhanë votën në 14 maj. Ai u shpreh në një deklaratë...

Socialistët i besojnë bindshëm ERMAL DREDHËS në Vlorë, Gëzim Topçiu në Maliq siguron mandatin e 7-të, Hasin e merr kandidati iBF

Ka pëfunduar  numërimi i  226 kutive të votimit në qytetin e Vlorës, ku ka fituar bindshëm kandidati socialist, Ermal Dredha me 28243 vota, kundrejt...

Jugu i beson kandidatëve të majtë, 14 bashkitë e Vlorës dhe Gjirokastrës i mbeten PS (Rezultatet e sondazhit)

Sondazhi i publikuar nga Newsbomb.al më datë 15 Prill është mbyllur paraditen e kësaj të mërkure, datë 10 Maj, ashtu siç ishte njoftuar. Nga...

Dritan Leli bën gjestin e veçantë, i shtrëngon dorën kandidatit të PS Ermal Dredha: Vlora me ty shton energjinë e turizmit

Kryebashkiaku aktual i Vlorës, Dritan Leli ka publikuar një foto ditën e sotme, ku shihet duke i shtrënguar dorën kandidatit të PS për zgjedhjet...

Socialistët vlonjatë i besojnë Ermal Dredhës, PS zgjedh një diplomat në garën për Bashkinë

Diplomati shqiptar Ermal Dredha do të jetë kandidati zyrtar i Partisë Socialiste për Bashkinë e Vlorës. Ai ka kryesuar në votimin që është zhvilluar...

Ndizet Vlora/ Edi Rama kritika në Asamble për fushatën, socialistët votojnë për dy kandidatët (EMRAT)

Socialistët vlonjatë u janë drejtuar këtë të shtunë kutive të votimit për të zgjedhur kandidatin e preferuar për të marrë drejtimin e qytetit bregdetar....

Një diplomat dhe një biznesmen, Newsbomb.al mëson emrat e kandidatëve të PS për Vlorën dhe Sarandën

Ermal Dredha dhe Olti Çaçi janë dy kandidatët e Partisë Socialiste për Vlorën dhe Sarandën. Newsbomb.al mëson se dy emrat e mësipërm kanë marrë...

Lajmet e fundit