Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

erjona rusi

“Jeta vlen pak në Shqipëri “, moderatorja e TCH: Gazetarët u larguan 10 minuta para sulmit, çfarë masakre mund të ndodhte…

Gazetarja Erjona Rusi ka reaguar për sulmin me armë ndaj godinës së “Top Channel”, ku mbeti i vrarë roja 60 vjeç, Pal Kola. Ajo shpreh...

“Me puthje fitojnë vendin e punës”/ PLASI, Flor Gjini “thumbon” Bora Zemanin, nuk “kursen” as Erjona Rusin

Moderatori Flor Gjini nuk ka kursyer “thumbat” ndaj Bora Zemanit.  Së fundmi ai ka rrëfyer arsyet të cilat e çuan drejt largimit nga “Top...

Gazetarja shqiptare “magjepset” nga pushimet ne Greqi: Uji falas, shezlonge falas, ç’të them…

Teksa në vendin tonën  janë hapur debatet rreth rritjes së çmimeve, kryesisht në vendet bregdetare, gazetarja shqiptare Erjona Rusi ndan eksperiencën e saj nga...

Moderatorët e njohur prishin shoqërinë, Erjona Rusi dhe Flori Gjini “sherr” me njëri-tjetrin?

Erjona Rusi dhe Flori Gjini, dy moderatorët e njohur të emisionin "Shqipëria Live", duket se e kanë prishur shoqërinë me njëri-tjetrin. Mediat rozë shkruajnë...

E bullizuan për shkak të peshës në emision, “shpërthen” gazetari shqiptar: Çfarë po bëni? Po i vendosni vajzat 8 vjeçe të kërcejnë si striptiste...

Një video e një vajze të vogël, e cila është pjesë e emisionit “T’ka mami yll” është bërë virale. Konkurrentja e vogël, dëshironte të...

Bullizuan vajzën e vogël, Dafina Zeqiri “shpërthen” ndaj batutës së gabuar të Albi Nakos dhe Erjona Rusit: Keni nevojë për ndihmë!

Dafina Zeqi ka reaguar e revoltuar ndaj sjelljes Albi Nakos dhe Erjon Rusit, të cilët bullizuan vajzën e vogël, pjesë e emisionit “T’ka mami...

Bullizuan vajzën e vogël, dhe videoja mori “dhenë”, Erjona Rusi kërkon falje: Unë s’jam as idiote e as monstër që t’i them një fëmije…(E...

Në rrjetet sociale prej dy ditësh po qarkullon video ku koreografi Albi Nako dhe gazetarja Erjona Rusi “bullizuan” një vogëlushe. Në videon që qarkullonte Erjona...

Më kanë përdhunuar vajzën! Do t’ua shqyej zemrat nga kraharori!

Nga Erjona RusiJooooooooooo, mos! Më kanë përdhunuar vajzën. Joooooo! Nuk po i besoja syve atë që shihja në lajme. Ishte fëmija im, drita e...

Gazetarja qan ‘live’ në emision dhe tregon eksperiencën me të atin të cilit nuk i gjenin karrocë: Babai im ka vuajtur 3 vite në...

Gazetarja Erjona Rusi, është përlotur ditën e djeshme në emisionin “Shqipëria live”, teksa këngëtarja Luljeta Përbasha, rrëfente se si i shoqi dergjej në krevat...

Gazetarja: Masat anti-COVID-19 të qeverisë janë groteske, absurde dhe shumë të rrezikshme

NUK MUND TA MBYLLIM BOTËN PËRGJITHMONË! Nga Erjona Rusi Asnjë masë e tillë drakoniane nuk u zbatua gjatë pandemisë së gripit...

Lajmet e fundit