Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Eris Cekani

Terror në Pogradec, sulmohet sërish Eris Çekani që më parë i vunë GPS në mjet, e përplasin me “Hummer” dhe e kërcënojnë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në aksin rrugor "Korçë-Pogradec", ku një makinë ka përplasur me dashje një mjet tjetër. Bëhet me dije se ngjarja...

E akuzoi se i ka vënë GPS në makinë, flet Brian Syzo: S’kam lidhje me ngjarjen, duan të më bëjnë presion që mos dëshmoj...

Brian Syzo i akuzuar sot nga Eris Çekani si personi që mund t’i ketë vendosur në makinën e tij GPS, ka folur në lidhje...

I vendosën GPS poshtë makinës, pronari i mjetit flet me emra dhe tregon se me kë ka konflikte

Ka folur pronari, Eris Çekani, të cilit mëngjesin e sotëm në Pogradec poshtë makinës i kishin vendorur një GPS, për të gjërmuar vendndodhjen. I pyetur...

Çfarë po planifikonin? “Të fortit” të Pogradecit i vendosin GPS poshtë makinës, çfarë dyshohet (EMRI)

Një person i paidentifikuar ka vendosur një send të dyshimtë poshtë një makine në qytetin e Pogradecit. Ngjarja ka ndodhur në Lagjen 2, pranë prokurorisë...

Lajmet e fundit