Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Enkeljed Alibeaaj

“PD ligjore me kandidatët e saj në zgjedhjet lokale”, 6 deputetë reagojnë pas deklaratës së Alibeajt, Gjekmarkaj: S’kemi marrë vendim grupi

Pas deklaratës së kreut të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj se PD do të ketë kandidatët e saj në zgjedhjet e vitit...

Enkelejd Alibeaj zbardh takimin me Begajn: I kërkova presidentit që të caktohet sa më parë data e zgjedhjeve vendore

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka zbardhur takimin me presidentin Bajram Begaj. Deputeti demokrat thotë përmes një postimi në Facebook, se...

Alibeaj dhe Bardhi mbërrijnë në Presidencë, nis takimi me Begajn, ja çfarë po diskutojnë

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, i shoqëruar nga deputeti Gazment Bardhi, kanë mbërritur në Presidencë, ku po zhvillojnë një takim...

Alibeaj pas takimit me ambasadoren Kim: Ja çfarë u diskutua

Kreu i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj ka zhvilluar një takim sot me ambasadoren e SHBA në Tiranë, Yuri Kim. Alibeaj shkruan se me...

“Këtu kërcet dyfeku, në Dubai hapet shampanja”, Alibeaj: Pse s’kërkoni marrëveshje ekstradimi me Emiratet e Bashkuara?

Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, deklaroi sot marrëveshja me Emiratet është thjeshtë shkëmbim të dhënash. Ai u  shpreh se Shqipërisë i...

Përçarja në PD, VOA: Shumica e deputetëve në krah të Alibeajt

Në Shqipëri një “Platformë parimesh për bashkimin e demokratëve” e prezantuar të shtunën nga kryetari i grupit parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj, ka nxjerrë...

Lajmet e fundit