Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

elyta

Do grabisnin postën e madhe ELTA, policia u “prish” planin grekëve dhe shqiptarit

Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë në Greqi, pasi kishin planifikuar të grabisnin nj postë greke. Bëhet me dije se në pranga kanë...

Lajmet e fundit