Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

efektivi

Gjendet i vdekur një tjetër kriminel serb, shkon në katër numri i të vrarëve në veri

Një tjetër kriminel serb është gjetur i vdekur ditën e sotme, duke çuar në katër numrin e të vrarëve nga sulmi i djeshëm në...

Veshur me të shkurtra dhe shapka, PAMJET e arrestimit të Klered Bozhanaj

Klered Bozhanaj, 42 vjeçari që qëlloi dje me armë zjarri efektivin e "Shqiponjave" Edlir Alleshi, është arrestuar mbrëmjen e kësaj të enjteje në Tiranë....

Plagosi efektivin, Policia: Kërkimet për Klered Bozhanajn në Tiranë, Durrës, Elbasan e Vlorë!

Klered Bozhanaj, autori i plagosjes së efektivit Edlir Alleshi ndodhet ende në arrati. Përmes një njoftimi zyrtar Policia e Tiranës ka bërë me dije...

Balla shkon në Spitalin e Traumës, thirrje Klerent Bozhanajt: Dorëzohu menjëherë!

Ministri i Brendshëm Taulant Balla nga ambientet e Spitalit të Traumës i ka bërë thirrje 42-vjeçarit Klerent Bozhanaj të dorëzohet. Në një deklaratë për mediet...

Hapi zjarr mbi “Shqiponjat”, ky është 42-vjeçari që plagosi efektivin Edlir Alleshi (EMRI-FOTO)

Klerent Bozhanaj, 42-vjeç, është autori i plagosjes së efektivit të “Shqiponjave” Edlir Alleshi. Burime për mediat bëjnë me dije se gjatë momentit të ngjarjes...

Nuk arriti dot në shtëpi, del FOTO e policit që u përplas për vdekje nga shoferi malazez

Gëzim Lazri, efektiv i Komisariatit të Policisë Mirditë, ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti rrugor në Rrëshen-Rrubik. Mjeti që...

Efektivi i policisë del në pension, Rrumbullaku i i akordon “Certifikatën e Karrierës”

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku, i akordon Certifikatën e Karrierës, punonjësit të Policisë Myftar Kalari. Ditën e sotme, shefi i Komisariatit...

Sherr gjatë natës në Kombinat, disa persona bëjnë për spital efektivin e Policisë

Një efektiv i Policisë së Shtetit dhe një i afërm i tij janë dhunuar në orët e para të mëngjesit nga disa shtetas dhe...

Hodhi armën sapo pa efektivët, arrestohet “i forti” i Shkodrës (EMRI)

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Shkodrës pasi lëvizte i armatosur. Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet se Bernard Pllumbaj pasi...

Prangosja e policëve që shkelin ligjin, Ministria e Brendshme thotë se ka nisur vetëpastrimi

Zv.ministri i Brendshëm Besfort Lamallari ka dalë në një deklaratë për mediat këtë të hënë, disa orë pasi Agjencia e Mbikëqyrjes Policore njoftoi se...

Lajmet e fundit