Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

efektivet

VIDEO/ Jet Ski pëson defekt dhe mbetet në mes të detit, efektivët shpëtojnë dy pushuesit

Dy pushues janë shpëtuar nga efektivët e Njësisë Detare në Durrës, pasi mjeti lundrues Jet Ski të cilin ata e kishin në përdorim, ka...

Kundërshtoi efektivët dhe i “urdhëroi” të mos vendosin gjoba para biznesit të tij, shoqërohet në Komisariat 44-vjeçari nga Tirana

Policia e Tiranës ka reaguar lidhur me një video të bërë publike nga JOQ, ku thuhej se oficerët e policisë me rroba civile dhunuan...

Balla në Vlorë, thirrje Policisë: Veshi i shurdhër dhe syri qorr ndaj të fortëve, rreshtim kundër shtetit! Veproni menjëherë

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ditën e sotme zhvilloi një takim me strukturat drejtuese të Drejtorisë Vendore të Policisë në Vlorë. Gjatë këtij takimi Balla...

Policia bllokon dhjetëra varka në Lumin e Shalës e në Liqenin e Komanit

Policia e Shtetit ka bërë me dije se në kuadër të operacionit të koduar “Lundim i sigurtë” janë sekuestruar 46 mjete lundruese në liqenin...

29-vjeçarja nga Tirana largohet nga shtëpia, e ëma alarm në Polici

Një 29-vjeçare nga Tirana është larguar nga banesa e saj. Sipas njoftimit të unformave blu mësohet se në komisariatin e Policisë Nr.4, është paraqitur...

VIDEO/ Skafi i pësoi defekt në mes të detit, Policia shpëton 13 turistët në Kepin e Rodonit, mes tyre 6 fëmijë

13 pushues janë shpëtuar nga policia e Durrësit pasi skafi i tyre pësoi defekt në mes të detit. Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet...

Policia greke aksion për kapjen e shqiptarit, arrestohet pas vitesh arrati në Zakynthos

Një 35-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke. Ai i shte i dënuar për vrasje para disa vitesh, mirëpo arrestimi i tij...

Zhduket 3-vjeçarja në plazhin e Spillesë, efektivët e gjejnë në kohë rekord

Një e mitur e raportuar e humbur nga prindërit e saj është gjetur në kohë rekord nga njësia e Policisë Detare. Sipas njoftimit të...

Atentati në Larushk të Krujës, policia kontrolle në banesë, shoqërohen 3 persona (EMRAT)

Policia e Krujës ka shoqëruar tre persona për atentatin e ndodhur pas mesnatës në Larushk të Krujës, ku mbeti i vrarë Ramazan Sino si...

Arrestohet e reja në Krujë, përndiqte një shtetase

Një 27-vjeçare është arrestuar ditën e premte në Krujë pasi dyshohet se ka përndjekur një shtetase. Autoritetet kanë bërë me dije se 27-vjeçarja me inicialet...

Lajmet e fundit