Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

edvin prifti

Merr fund saga e Edvin Priftit, mjeku rikthehet në detyrë

Mjeku i njohur kardiokirurg, Edvin Prifti, rikthehet të ushtrojë profesionin e tij 1 vit e 3 muaj pas pezullimit. Ditën e sotme Gjykata e Posaçme...

“Fëmijët i kemi të mrekullueshëm, i kemi edukuar”, babai i mjekut Edvin Prifti akuzon SPAK: E barazuan birin tim me kriminelët ordinerë! Kanë sekuestruar...

Babai i mjekut Edvin Prifti, Mihal Prifti, ka akuzuar SPAK se kanë sekuestruar pasurinë e djalit të tij dhe kanë bllokuar kursimet e familjes. Përmes...

“Hodhën një lumë akuzash të pavërteta”, babai i Edvin Priftit: Bashkë me paratë e djalit SPAK ka  sekuestruar dhe kurismet tona në 30 vjet

Babai i mjekut Evin Prifti, Mihal Prifti ka folur në lidhje me akuzat që rëndojnë mbi djalin e tij, teksa i quan të pavërteta. Ai...

Qytetarja shkruan se ç’konstatoi doktori në Amerikë, Edvin Prifti tregon: Ja si më tha gjyqtari në sallë…

Një qytetare i ka dedikuar një postim në rrjetet sociale mjekut, Edvin Prifi. Ajo shkuan se kur bashkëshorti i saj bërë një kontroll të thelluar...

Edvin Prifti e zbulon për herë të parë: Më sollën një mjek të ri te QSUT, nga fisi i këtyre të drejtësisë! Të operonte...

Gjykata e Posaçme e Apelit ka vendosur dje të lërë në fuqi pezullimin nga detyra të mjekut Edvin Prifti, deri në shkurt të vitit...

Apeli i Posaçëm rrëzon Edvin Priftin: Mjeku i zemrës nuk do të kthehet në detyrë!

Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar sot kërkesën e mjekut kardiolog Edvin Prifti për t'u kthyer në detyrë. Vendimi i sotëm merr formë...

Përfshirje në skemën e mashtrimit me ilaçet e Covid? Edvin Prifti reagon për herë të parë: Emri im s’ka dalë në asnjë përgjim, nuk...

Mjeku kardiokirurg Edvin Prifti ka reaguar së fundmi për akuzat e ngritura kundrejt tij në lidhje me skemën e trafikimit të ilacceve dhe të...

U akuzua nga SPAK për trafik ilaçesh, reagon Edvin Prifti: S’kanë asnjë provë, qëllimi s’është gjetja e të vërtetës, por thjesht të më ndalojë...

Mjeku Edvin Prifti ka reaguar pasi së fundmi është akuzuar nga SPAK për trafikim ilaçesh në Itali. Ai në një deklaratë të gjatë thotë se...

I shiti valvulën e zemrës për 1.1 milionë lekë pacientes që vdiq, Edvin Prifti vijon “betejën” me drejtësinë, kërkon heqjen e pezullimit nga detyra

Kardiologu Edvin Prifi vijon betejën e tij me drejtësinë. Ai i është drejtuar Gjykatës së Larte me rekurs, për masën e pezullimit nga detyra...

GJKKO zgjat afatin e pezullimit për Edvin Priftin, mjeku s’mund të veshë bluzën e bardhë edhe për 3 muaj

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka zgjatur edhe me 3 muaj afatin e pezullimit nga detyra për mjekun Edvin Prifti. Bëhet me dije...

Lajmet e fundit