Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

Eduart Ndocaj

I prekur nga Covid-19, ndërron jetë babai i ish deputetit të PS-së, Eduart Ndocaj

Babai i ish-deputetit Eduart Ndocaj ka humbur jetën nga Covid. Lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të babait e ka bërë me dije vetë...

‘Një yll u ndez në qiell’, ish-deputeti shqiptar bëhet gjysh dhe zbulon emrin e veçantë të nipit

Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj është bërë ditën e sotme gjysh. Lajmin e ka dhënë vetë ai përmes një foto të publikuar...

Publikohen fotot, ish-deputeti në dreka e darka me rapsodin e njohur që u gjet i vrarë sot në Lezhë

Ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kodër të fshatit Lalm Lukaj, në Lezhë. Mësohet se dy persona,...

Deputeti shqiptar jep lajmin e hidhur: Më vdiq kushëriri në Angli

Ish-deputeti shqiptar Eduart Ndocaj ka bërë me dije lajmin e trishtë, teksa ka njoftuar ndarjen nga jeta të kushërirt të tij, Ledi Skuraj. ...

Ish-deputeti me maskë oksigjeni, operacion në Itali, e shoqja bën ‘për një lek’ mjekësinë shqiptare

Eduart Ndocaj, ish- deputeti i qarkut të Lezhës është operuar ditën e sotme në spitalin 'Morciano di Romagna' në Itali. Lajmin...

Thyerja e memorialit turk, ish-deputeti që vendosi 2 mijë euro çmim: Akt patriotik dhe civil, i bëj thirrje prokurorisë të mos hetojë

Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar pas thyerjes së memorialit turk te Liqeni Artificial për viktimat e grushtit të shtetit në Turqi, duke përgëzuar veprimin...

Erik Fullani ‘kërcënon’ Ndocajn për FOTON me Ferrari, i përgjigjet ish-deputeti: Nuk ja del dot me mua djalosh, as ti dhe as rraca jote...

Ish-deputeti i Lezhës Eduart Ndocaj është përfshirë mbrëmjen e sotme në një ‘konflikt’ në rrjetet sociale me djalin e ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë...

Si rrallëherë, Eduart Ndocaj na prezanton vajzën, URIMI i veçantë për ditëlindje

Ish-deputeti socialist Eduart Ndocaj, është shumë aktiv në politikë, madje në zgjedhjet e 30 Qershorit kandidoi për bashkinë e Lezhës. Ndonëse...

Nga rinumërimi fitoi 4 vota më shumë, shpërthen Ndocaj: Denar b*tha, një bastard i pashoq, qumështor, parazit… (VIDEO)

Reagon Eduart Ndocaj pas rinumërimit të 11 kutive në bashkinë e Lezhës nga KQZ. Nga rinumërimi, rezultuan në total 4 vota...

Lajmet e fundit