Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

edison elezaj

Sa doli nga burgu, vëllai i Arben ISARAJT sherr me armë me djemtë e BIZNESMENIT të njohur në Tiranë

Sherr me armë, në zonën e të pasurve në Tiranë. Disa muaj më parë Drejtori i Transportit Rrugor Arben Isaraj dhe...

Lajmet e fundit