Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

e shtune

Plane për fundjavë! Mësoni si do të jetë moti

Këtë fundjavë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira të pakta kalimtare. Depërtimi i...

Moti vijon i paqëndrueshëm, fundjava nën pushtetin e reshjeve të shiut

Dita e shtunë pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira në pjesën e parë...

Surprizat e motit në fundjavë, vranësira dhe reshje shiu në formë shtrëngatash

Ditën e Shtunë vendi ynë do te ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me vranësira mesatare deri të dendura...

Keni plane në fundjavë? Ja si do të jetë moti

Fundjava pritet të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet të nisë me kthjellime dhe prej mesdite zhvillim të vranësirave. Në orët...

E shtuna me mot të paqëndrueshëm, dielli rikthehet të dielën

Edhe për javën që presim përpara ashtu si ditët e fundit vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme, raporton Shërbimi...

Shtrëngata dhe reshje të dendura shiu, ja si do të jetë moti në fundjavë

Vijon edhe për këtë fundjavë vendi ynë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike kryesisht të paqëndrueshme. Në këtë mënyrë për ditën e Shtunnë moti...

E shtuna me mot të paqëndrueshëm, priten dhe reshje shiu

Dita e shtunë pritet të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira hera-herës deri të dendura,...

Dëborë dhe temperatura deri në -4°C, mësoni si do jetë moti këtë fundjavë

Këtë fundjavë parashikohet ndikim i masave ajrore të paqendrueshme. Moti do të mbizotërojë me vranësira shtresore të dendura që prej orëve të paradites së...

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, mësoni si do të jetë moti këtë fundjavë

Kjo fundjavë nuk parashikohet të jetë si ditët e tjera verore. Moti përgjithësisht do të karaterizohet nga vranësira hera herës të dendura deri në mesditën...

Meta shijon pasditen e së shtunës krah Kryemadhit dhe dy vajzave të vogla: Me Mian dhe Arian dita është më çlodhëse

Presidenti Ilir Meta duhet se këtë fundjavë ka vendosur të qëndrojë larg politikës dhe të çlodhet pak. Së fundmi ai ka postuar një foto në...

Lajmet e fundit