Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

e mitur

E RËNDË/ Dhunohet e mitura në një hotel në Prishtinë, gjendet në bagazhin e një mjeti së bashku me shtatë djem

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku raportohet se një e mitur është dhunuar nga një djalë i rritur. Gjatë kontrollit të Policisë...

Dyshohet se përdhunoi të miturën, Policia ndalon 26-vjeçarin në Fier

Një 26 vjeçar është ndaluar nga Policia e Fierit, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur. Gjatë kontrollit në...

Ngacmoi seksualisht të miturën, arrestohet 53 vjeçari nga Ballshi

Një 53 vjeçar nga Ballshi  është arrestuar në flagrancë nga Policia e Mallakastrës.  Arrestimi i këtij shtetasi është bërë, pasi dyshohet  se ka ngacmuar...

Ngacmoi seksualisht të miturën, arrestohet 55-vjeçari në Lushnje

Një 55 vjeçar është arrestuar nga Policia e Lushnjes, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një  të mitur.  Mësohet se në pranga ka rënë...

Aksidentoi 9-vjeçaren dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet 35-vjeçari në Tiranë

Një 35-vjeçar që ka përplasur me motor një vajzë të mitur, ka rënë në prangat e policisë së Tiranës. Bëhet me dije se policia ka...

Iu kthye në makth të miturës, arrestohet 27 vjeçari që e përndiqte (EMRI)

Një 27 vjeçar është arrestuar nga Policia e Krujës, pasi akuzohet se ka përndjekur një shtetase të mitur. Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi...

Mbrëmja në klub kthehet në makth, arrestohen dy shqiptarët që përdhunuan një vajzë të mitur në Itali

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italianë, pasi akuzohen për përdhunim e një vajze të mitur. Bëhet me dije se në pranga ka...

Policia njofton prangosjen e 23 vjeçarit: Dyshohet se ka kryer marrëdhënie me një vajzë të mitur

Një 23 vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia në Pogradec, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të...

Ngacmonte dhe kryente akte të turpshme para së miturës, arrestohet 40 vjeçari shqiptar në Greqi

Një shqiptar është arrestuar nga Policia greke, i cili ishte shpallur në kërkim. 40-vjeçari i cili u arrestua ditën e djeshme në Follorinë është dënuar...

“Më tmerruan familjen”, Gjiko revoltohet pas akuzave se ka abuzuar me një të mitur: Më thanë pedofil…

Reperi i njohur kosovar, Gjiko, ka bërë një reagim së fundmi lidhur me ngjarjen e rëndë në Prishtinë, ku një 11-vjeçare u abuzua nga...

Lajmet e fundit