Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

dy vellezerit

FOTOT/ Krimi që tronditi Tiranën, si i vrau Eduart Kurti dy vëllezërit nga Berati për borxhin e hotelit në Dhërmi

Skuadra Operacionale ka arritur të arrestojë pas 11 vitesh Eduart Kurtin, 48 vjeçarin nga Tirana të dënuar me burgim të përjetshëm. Ky shtetas është...

Vrau dy vëllezërit në Tiranë, Operacionalja prangos 48 vjeçarin me rrezikshmëri të lartë dhe të dënuar përjetë

Eduart Kurti, një 48 vjeçar nga Tirana, është arrestuar nga Skuadra e Operacioneve Speciale në kryeqytet pasi gjykata e ka dënuar me burgim të...

E RËNDË në Vlorë, dy vëllezërit përplasin me makinë burrin e motrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës ku një 38-vjeçar është përplasur me makinë nga dy kunetërit e tij. Sipas njoftimit të...

Shtriu në tokë efektivin dhe iku me vrap, Policia e Tiranës del me sqarim: 22 vjeçari është ndaluar, patrulla e pa duke pirë hashash...

Policia e Tiranës thotë se një nga të rinjtë që është shfaqur në një video që ka qarkulluar këtë të martë në mediat dhe...

Vrau dy vëllezër në 1998, Gjykata e Fierit dënon me 20 vite burg Ilirjan Zeqaj, 50 vjeçari i arrestuar në Londër

Ilirjan Zeqaj, autor i dy vrasjeve në Cakran në vitin 1998, është dënuar sot nga Gjykata e Fierit me 20 vite burg. 50 vjeçari...

Sherr me thikë në Tiranë, 30 vjeçari plagos dy vëllezërit

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga një sherr me thikë që ka ndodhur në Tiranë, në afërsi të vendit të njohur si kthesa...

U ekstraduan nga Spanja, kush janë dy vëllezërit që tentuar të vrisnin biznesmenin, e shpëtoi makina e blinduar (EMRAT – NGJARJA)

Vëllezërit Enkel Kërtalli dhe Morel, të shpallur në kërkim për atentatin ndaj biznesmenit Dashamir Gjoka, janë ekstraduar në Shqipëri në një periudhë kohore prej...

Gjykata në Maltë dënon me 80 vite burg dy vëllezërit, vranë me bombë gazetaren Daphne Caruana Galizia

Një gjykatës në Maltë ka dënuar dy vëllezër me 40 vjet burg secili pasi ata u deklaruan fajtorë për vrasjen me bombë në makinë...

Policia bastis lokalin e dy vëllezërve te Selvia, kapet kokainë e hashash, arrestohen dhe dy të rinj që bënin shpërndarjen

Katër persona janë vënë në prangat e Policisë së Tiranës, pas një operacioni për goditjen e veprimtarisë kriminale të shpërndarjes së lëndëve narkotike. Gjithashtu,...

U ndanë foshnja në fund të Luftës së Dytë Botërore, dy vëllezërit do takohen pas 77 vjetësh

Vëllezërit që nuk e kanë parë njëri-tjetrin për më shumë se shtatë dekada, më në fund do të mund të takohen si të rritur....

Lajmet e fundit