Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

Dy valixhe

Dy valixhe “FULL” me qindra dokumente false, mes tyre patenta dhe karta ID nga Shqipëria, arrestohen dy persona

Autoritetet në Athinë kanë sekuestruar dy valixhe me pasaporta të falsifikuara, leje qëndrimi, karta ID dhe letërnjoftime të azilkërkuesve. Policia greke ka vënë në pranga...

Lajmet e fundit