Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

dy shqiptaret

Me kokainë dhe 35 mijë euro cash në makinë, arrestohen dy shqiptarë në Itali

Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar në Siçili pasi në makinën e tyre u gjetën gjysmë kilogrami kokainë dhe rreth 35 mijë euro cash. Karabinierët...

Shkuan të grabisnin “shtëpinë e barit” dhe vranë 21 vjeçarin shqiptar që bënte roje, Gjykata britanike shpall fajtorë dy autorët (FOTOT)

Dy persona me banim në Angli janë shpallur fajtorë nga gjykata për vrasjen e 21 vjeçarit shqiptar Renato Geci. Shaddai Smith, 32 vjeç, dhe...

Po planifikonin sulm terrorist në Itali, mediat publikojnë videon e dy shqiptarëve të arrestuar

Dy 20 vjeçarë nga Kosova janë arrestuar në Itali pasi po planifikonin një sulm terrorist në emër të Shtetit Islamik (ISIS). Një djalë dhe...

HORROR/ Arrestohen dy shqiptarët që copëtuan trupin e 46-vjeçares dhe e hodhën në ullishte (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë në Itali ka përfshirë dy shqiptarë të cilët kanë masakruar trupin e nje shtetasje marokene dhe më pas e kanë...

LAJM I FUNDIT/ Kapet një nga shqiptarët e arratisur në mënyrë spektakolare nga burgu në Greqi

Një nga shqiptarët që u arratis ditën e sotme nga paraburgimi ku po vuante dënimin në një burg në Greqi është arrestuar nga policia...

Lajmet e fundit